Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#31

Post autor: Drottnar »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Czy może ktoś łaskawie usunąć post pana o nicku "froster"??? Mam na myśli ten post: http://www.fawa.pl/postlink/65491.htm#65491

Nie wiem jak Was, ale mnie ten post razi. Bardzo razi. Jestem bardzo zniesmaczony i rozczarowany tym, że tak długo tutaj wisi.

Autor
ppaula2

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#32

Post autor: ppaula2 »

Ja chciałam tylko dodać, że czytałam w necie na temat tego filmiku nakręconego po katastrofie przedstawiającego strzały. Autor tego filmu kilka dni później został kilkakrotnie ugodzony nożem. Nie został zabity - udało się go odratować, to dobili go w szpitalu....
Nie mówię, że jest to 100% pewna informacja, ale wszystkiego można spodziewać się po ruskich......

Autor
Dein

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#33

Post autor: Dein »

Potem ktoś czyta Twój post i pisze na innym forum, że czytał to i śmo w necie, ale chociaż nie jest pewien, to chyba coś znaczy, jeśli tyle osób tak słyszało.
I tak to działa, a bliżej nieokreślony Ruski pozostaje bezkarnie chłopcem do bicia i obcharchiwania.
Czy Ty w ogóle znasz jakiegoś Ruskiego? Ja znam i w przeciwieństwie do niektórych rodaków, ostatnią koszulą by się dzielili, kiedy dzieje się Polakowi krzywda. Mają tę samą fiksację - wszędzie się doszukują spisków i nie potrafią się z takiego podejścia wyleczyć, bo historia ich ciężko doświadczyła, ale jak czytam slogany typu "wszystkiego można spodziewać się po ruskich", ręce mi opadają.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#34

Post autor: matka siedzi z tyłu »

ppaula2 pisze:dobili go w szpitalu....
Ciekawe, to pewnie ten wywiad z nim, co go czytałam, był przeprowadzony podczas seansu spirytystycznego :x
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

Autor
ppaula2

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#35

Post autor: ppaula2 »

Znałam nie jednego Ruska i niestety nie mam dobrych wspomnień :(
A we mnie płynie częściowo ruska krew :/
Nie mówię, że wszyscy są źli.
Ja ich nie lubię i mam prawo do własnego zdania, nieprawdaż?
Czytałam artykuł pod koniec kwietnia na temat zabójstwa tego kolesia a nie wypowiedzi na forum.
Ale też z góry zaznaczyłam, że nie jestem pewna w 100%.
Po tym wszystkim nie interesowałam się już tematem, ponieważ dobijały mnie domysły różnych anonimowych i publicznych ludzi....
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#36

Post autor: Drottnar »

dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.

froster
Uzależniony
Posty: 684
Rejestracja: pt lut 05, 2010 11:24 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#37

Post autor: froster »

Drottnar pisze:dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
ufff no to dobrze , że już Cię nie razi ,a smak odzyskałeś ? :P

Autor
Dein

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#38

Post autor: Dein »

ppaula2 pisze:Ja ich nie lubię i mam prawo do własnego zdania, nieprawdaż?
Prawdaż, jakkolwiek osobiście nabieram niechęci do ludzi głoszących uprzedzenie do narodu, na podstawie jednego znajomego współczesnego i historii zapewne, której szary obywatel nie przędzie.
Niechęć Polaków do Ruskich jest zaskakująca, bo to naród, który przypomina do złudzenia naród polski. Tyle, że im przytrafiło się paru tyranów na dowodzeniu.
Mają te same wady i zalety zbiorowe co Polacy, szemraną reputację wśród sąsiadów, itd.
Wcale nam nie jest daleko do nich, chociaż sobie wyobrażamy, że my-cywilizacja, oni-kłamliwi barbarzyńcy. Więc może to tłumaczy agresywną postawę wobec nich. Poprawia samopoczucie i podnosi mniemanie o sobie samym, kiedy się kogoś podobnego poniży i zbluzga.
Ja się założę, że gdyby Putin był Polakiem i postanowił zostać przywódcą, Polacy by go popierali, ciesząc się naiwnie, że mają kogoś z jajami na "tronie". Strasznie Polacy miauczą za takimi mocnymi wrażeniami i wszyscy wspólcześni polscy liderzy polityczni są dla nich beznadziejni, bezjajeczni, niewyraźni, zbyt potulni, zbyt proeuropejscy, zbyt układni.
Putin Polak by ich zadowolił, ale, że jest Rosjaninem, jest niefajny, a Ruscy są głupi, bo go popierają.
Awatar użytkownika

Virtus
Zapaleniec
Posty: 279
Rejestracja: sob lut 20, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Paweł
Płeć:

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#39

Post autor: Virtus »

Drottnar pisze:Czy może ktoś łaskawie usunąć post pana o nicku "froster"??? Mam na myśli ten post: http://www.fawa.pl/postlink/65491.htm#65491

Nie wiem jak Was, ale mnie ten post razi. Bardzo razi. Jestem bardzo zniesmaczony i rozczarowany tym, że tak długo tutaj wisi.
Hmm, ani tam żadne przekonania religijne nie zostały naruszone, ani wulgaryzmy użyte... Coś mi to przypomina... Cenzura wraca?? :x

Skończcie już dyskusję na ten temat. Było minęło.
Misquamacus


To może wypadałoby go zamknąć??
Dein pisze:uprzedzenie do narodu, na podstawie [...] historii zapewne, której szary obywatel nie przędzie.
Wypisz wymaluj poglądy Podróbki...
Ostatnio zmieniony czw cze 17, 2010 8:24 pm przez Virtus, łącznie zmieniany 2 razy.

froster
Uzależniony
Posty: 684
Rejestracja: pt lut 05, 2010 11:24 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Lech Kaczyński nie żyje (*)(*)(*)

#40

Post autor: froster »

Virtus pisze:Cenzura wraca??
ano wraca i jeśli brat naszego Króla Lecha zostanie wybrany to wróci na stałe ;)
Misquamacus pisze:Skończcie już dyskusję na ten temat. Było minęło.
to zamknij temat :twisted:

Ps.
nie wiem jak wy ,ale ja ide po zimnego Lecha :D
Ostatnio zmieniony czw cze 17, 2010 8:26 pm przez froster, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”