[Oddam][Wola] Paletki 5 sztuk

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
kloner11
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 07, 2012 11:09 pm
Lokalizacja: 4
Płeć:

[Oddam][Wola] Paletki 5 sztuk

#1

Post autor: kloner11 »

Do zamknięcia
Ostatnio zmieniony ndz sty 02, 2022 11:43 pm przez kloner11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

jacekzabki
Noble
Posty: 601
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Oddam][Wola] Paletki 5 sztuk

#2

Post autor: jacekzabki »

Nigdy nie wypowiadam się na temat jakości ryb hodowanych przez innych akwarystów ale tu muszę zrobić wyjątek. Ryby pokazane na zdjęciach nie powinny być oddawane/ sprzedawane/ wymieniane. Dlaczego? Bo to są niestety "pływające zwłoki". Próby leczenia takich "palet" to duży koszt- koszt przekraczający kupno dobrej jakości ryb z pewnego jakościowo źródła. Ja rozumiem, że dostałeś te "rybki" od kogoś ale jeśli teraz oddasz to komuś innemu (powiedzmy, że młodemu akwaryście, który chciałby zacząć przygodę z paletami ale chciałby mieć za "darmoszkę") to zrazisz go od razu do tych pięknych ryb. Moja rada- wycofaj tego posta z fawa i poczekaj te parę dni (może tygodni) aż te biedaki odejdą do krainy wiecznej szczęśliwości.

I mam pytanie:
kloner11 pisze: sob sty 01, 2022 5:39 pm każdy rodzaj pokarmu (nie były karmione mrożonym, żywym ani sercami- sam przygotowałem im miks
Skoro nie były karmiono mrożonkami to ten miks był przygotowywany przez Ciebie kilka razy dziennie na świeżo?
Zablokowany