Chlorella z Rossmann

Wszystkie sprawy dotyczące żywienia, sposobu przyrządzania pokarmu, własne oryginalne przepisy.
ODPOWIEDZ

Autor
Gbr

Chlorella z Rossmann

#1

Post autor: Gbr »

Czysty drażetkowany glon chlorelli może być idealnym substytutem naturalnego roślinnego pokarmu dla rybek żyworodnych zamiast pseudo roślinnych pasz (patrz skład). Chlorella z firmy "purella" (Rossmann) jest 100% glonem chlorelli vulgaris hodowanym w Korei Południowej na potrzeby zdrowej żywności.
Rybki niemal od razu polubiały wrzuconą drażetkę która z wolna rozmiękła i nie szczególnie paskudzi wodę. Natomiast rozgnieciona na proch drażeta jest nietonącym pyłem w dodatku łatwo mieszalnym z innymi proszkowymi paszami. Po pół roku stosowania chlorelli nie zaobserwowałem efektów ubocznych u ryb.
https://purella.pl/surowce/chlorella
Ostatnio zmieniony ndz lis 08, 2020 10:44 pm przez Gbr, łącznie zmieniany 1 raz.

dzemzeswini
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 27, 2020 1:33 pm
Lokalizacja: Służewiec
Płeć:

Chlorella z Rossmann

#2

Post autor: dzemzeswini »

Spadłeś mi z nieba. Jutro idę do rossmana i jak to cudo tam będzie to wezmę i rozmnożę (jak się da) w mniejszym akwarium.
Dodano do tego postu po 14 godzinach 24 minutach 30 sekundach
Kupiłem to... Panie szanowny, toć mała buteleczka tabletek kosztuje 30 zł... po dłuższym zastanowieniu sam to zjem bo ponoć oczyszcza organizm :).
A kosiarkom rzuciłem surowe kurze serca (zagotowało się w akwarium). Od momentu kiedy zacząłem je karmić karkówką to strach tam wkładać ręce :).
Zaczynam podejrzewać co zjada moje krewetki...
Ostatnio zmieniony wt lis 10, 2020 2:59 pm przez dzemzeswini, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
Gbr

Chlorella z Rossmann

#3

Post autor: Gbr »


Ostatnio zmieniony śr lis 11, 2020 2:20 pm przez Gbr, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokarmy/Żywienie/Przepisy”