ROGATEK

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Darek735
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob sie 13, 2016 1:20 pm
Telefon: +48607561205
Lokalizacja: Warszawa,Bemowo,YelonkY
Na imię mam: Dariusz
Płeć:

ROGATEK

#1

Post autor: Darek735 »

Witam.Byłem dziś na zakupach u Mateusza.Zakupy za ponad 100 pln i mówię "forum FAWA"A on na to- nie bawię sie w fora,zniżek już nie ma .Stwierdził,że uczestnictwo na forach ,kosztowało go dużo nerw i zdrowia.I lipa -skasował co do zeta :smutny:

kazmirz_pawlak
Bywalec
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 4:22 pm
Lokalizacja: Otwock
Na imię mam: Maciej
Płeć:

ROGATEK

#2

Post autor: kazmirz_pawlak »

Byłem kilkukrotnie i za każdym razem mówił, że inne forum. Na hasło Fawa, że inne warszawskie forum, na drugie hasło była odpowiedź Fawa. Sytuacje z zeszłego roku. Pod tym względem trochę niepoważny gość.

Wojtekxxx9
Fanatyk
Posty: 1927
Rejestracja: pn sty 29, 2018 5:06 pm
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Na imię mam: Wojtekxxx9
Płeć:

ROGATEK

#3

Post autor: Wojtekxxx9 »

Aedzo poważny. Już dawno się wycofał z rabatów, razem z wycofanie aktywności z forum, o czym informował

pinkiPL
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: czw sie 25, 2016 8:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Mikolaj

ROGATEK

#4

Post autor: pinkiPL »

Gość jest dziwny, jakby ciągle był z życia niezadowolony.
Kiedy bym do niego nie przyjechał to ciągle marudzi że ruchu nie ma, ile to on nie ma na głowie, że pogoda nie taka.
Ale jak ostatnio zostawiłem u niego kilka setek to dostałem rabat i roślinki gratis.
Czasami można znaleźć jakieś ciekawsze gatunki i rośliny ma ok.

Po prostu trzeba z nim nie wchodzić w dyskusję tylko kupować i uciekać...dziwny typ. :/
Awatar użytkownika

pkalan
Zapaleniec
Posty: 269
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa,bielany
Na imię mam: Paweł
Płeć:

ROGATEK

#5

Post autor: pkalan »

prawdą jest że jak wchodzisz to czujesz się "sam". niespecjalnie ma podejście do klienta. może taki jego urok.
zawsze można zmienić sklep.
pozdrawiam,
PK
Awatar użytkownika

Blurp
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
Płeć:

ROGATEK

#6

Post autor: Blurp »

Byłem w zeszłym tygodniu, faktycznie bardzo introwertyczny sprzedawca. W pewnym momencie w sklepie była czwórka osób, a on dalej jakby nigdy nic zmieniał wodę krewetkom na zapleczu ^^' Ładne, zdrowe rośliny. Niektóre rybki trochę po przejściach.
Awatar użytkownika

Ponury Rysiek
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 18, 2019 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa/Bielany
Na imię mam: Radosław
Płeć:

ROGATEK

#7

Post autor: Ponury Rysiek »

Niezłe mają rośliny i zmieniający się wybór ciekawych ryb ale podejście do klienta fatalne.
Byłem dwa razy, w obu przypadkach kupiłem mniej niż chciałem bo obsługa była wyraźnie zirytowana moją obecnością, jak bym im przeszkadzał w dłubaniu w nosie.
Raz wysłałem Żonę po ślimaki to po powrocie powiedziała, że "nie ma zamiaru więcej jechać do sklepu tego buraka".

O co chodzi i jak to się dzieje, że jeszcze istnieją?

DanielP
Moderator
Posty: 1925
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

ROGATEK

#8

Post autor: DanielP »

Czytając wątki w tym temacie i opierając się również o własne doświadczenia zdobyte podczas wizyt w różnych sklepach skłaniam się do stwierdzenia z którego wynika,iż obecnie bardzo ciężko jest spotkać profesjonalnych i życzliwych sprzedawców. Klient przychodząc do sklepu musi być często sam fachowcem . Pomijam tu kwestię aktualnego nastroju sprzedawcy bo każdy z nas może mieć "gorszy" dzień...
Awatar użytkownika

Lena_Ned
Zapaleniec
Posty: 256
Rejestracja: ndz sie 13, 2017 12:03 pm
Telefon: 533570669
Lokalizacja: Świnoujście
Na imię mam: Lena
Płeć:

ROGATEK

#9

Post autor: Lena_Ned »

Przeczytałam sobie wątek od początku. Jestem ze Świnoujścia i powiem Wam dla pocieszenia, że u mnie w mieście też był tego typu facet. Od wielu lat prowadził mały sklep z samymi rzeczami akwarystycznymi. Gość ma sporą wiedzę, zna się na temacie, zakładał innym akwaria na zlecenie. Ale taki antypatyczny gbur z Niego jest, że aż nie miło się wchodziło po cokolwiek do sklepu. Sklep zlikwidowany jakoś rok temu, sądzę że bardziej z powodu emerytury. Także może Ci najwięksi znawcy tak mają, jak artyści :p. Akwarystyczna burżuazja :D
Awatar użytkownika

Ponury Rysiek
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 18, 2019 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa/Bielany
Na imię mam: Radosław
Płeć:

ROGATEK

#10

Post autor: Ponury Rysiek »

A szkoda bo ta wiedza się marnuje a i rynek na tym traci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”