Uwaga na oszusta z bydgoszczy

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ

Autor
biskup
Uczestnik
Posty: 29
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 7:53 am
Lokalizacja: potwo

Uwaga na oszusta z bydgoszczy

#1

Post autor: biskup »

Witam w związku z zaistniałą sytuacją przestrzegam przed interesami z
Paweł Libuda

!

proszę nie udostępniać danych osób trzecich na forum . Dziękuję.
Wystawił filtr na zamianę i wysłałem mu paczkę z roślinami wartym blisko 100zł po odebraniu przesyłki stwierdził że mu nie pasuje i ani roślina ani filtra. Zero jakiegokolwiek kontaktu. Na olx zostałem zablokowany przez niego. Nie zbiednieję ale gdyby ktoś kiedyś na niego trafił to przestrzegam :/
Ostatnio zmieniony sob gru 15, 2018 4:38 pm przez Komarowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Komarowa
Moderator
Posty: 3144
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: No name

Uwaga na oszusta z bydgoszczy

#2

Post autor: Komarowa »

Czy to jest osoba z FAWA ?
Puchatku?
– Tak Prosiaczku?
– Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś.

umacura
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 25, 2019 10:44 am
Lokalizacja: szczecin
Płeć:

Uwaga na oszusta z bydgoszczy

#3

Post autor: umacura »

Kiedyś miałem bardzo podobną, choć odwrotną sytuację z gościem z Płocka. Tj. ja byłem kupującym, on prowadził jakieś szemrane (jak się później okazało) interesy. Zamówiłem u niego jakąś karmę i pojechałem odebrać osobiście. Na miejscu miał dla mnie zupełnie co innego niż zamówiłem - wziąłem, no bo trzeba było pokonać trochę kilometrów. Przynajmniej zwrócił różnicę w cenie :?
Mój wniosek z takich sytuacji: jeśli nie da się kogoś zweryfikować przez internet, to podchodzić jak pies od jeża!

umacura
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 25, 2019 10:44 am
Lokalizacja: szczecin
Płeć:

Uwaga na oszusta z bydgoszczy

#4

Post autor: umacura »

umacura pisze: śr mar 06, 2019 3:25 pm Mój wniosek z takich sytuacji: jeśli nie da się kogoś zweryfikować przez internet, to podchodzić jak pies od jeża!
I dlatego jak będę już prowadził swój biznesik - papugarnię, może z czasem dołożę akwaria :gwizd: ? - mam zamiar skorzystać z oferty

!

spam
Tak, żeby wszystko wyglądało w pełni profesjonalnie i budziło zaufanie :OK:
Ostatnio zmieniony pn kwie 08, 2019 9:02 am przez Komarowa, łącznie zmieniany 1 raz.

nowakowski912
Gość
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:50 pm
Lokalizacja: India
Płeć:

Uwaga na oszusta z bydgoszczy

#5

Post autor: nowakowski912 »

masz rację bardzo dobra oferta

!

Tu był SPAM, a więc dla użytkownika jest BAN.
Ostatnio zmieniony pt lip 03, 2020 5:40 am przez Lech-u, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”