Mało ruchliwe kiryski

Przedstawiciele: zbrojniki, kiryski, sumiki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Romgiel
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: czw sty 26, 2017 4:11 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Roman
Płeć:

Mało ruchliwe kiryski

#1

Post autor: Romgiel »

Witam,
Mam 11 kirysków malutkich i niestety prawie caly dzien są pochowane i pokazują się pojedyncze sztuki. Czy moze.to być skutek zbyt jasnego światła? Wydawało mi się, że będą raczej w grupie i ruchliwe.
Awatar użytkownika

austen721
Zapaleniec
Posty: 346
Rejestracja: pn lis 14, 2016 3:48 pm
Lokalizacja: Tarnów
Płeć:

Mało ruchliwe kiryski

#2

Post autor: austen721 »

Z moich obserwacji to kiryski mają takie momenty, że gdzieś się tam "pobawią", wypłyną sobie w górę, ale tak to wylegują się w swoich upatrzonych miejscach.
A jak jeden jest głodny to sam się uda w podróż, a nie ciąga całej rodziny za sobą ;)

U mojego taty jest taka gromada spiżowych świnek, i w grupie to one leżą zazwyczaj, a jak przychodzi żarełko to każdy sobie rzepkę skrobie :P Chyba, że się dokopią do jednej tabletki :-P
Welonkowy potwór
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Mało ruchliwe kiryski

#3

Post autor: marcinzabki29 »

Kiryski tak mają, nie należą do rybek które cały czas pływają przy przedniej szybie. Bardzo dobrze, że masz sporą grupkę.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Autor
Romgiel
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: czw sty 26, 2017 4:11 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Roman
Płeć:

Mało ruchliwe kiryski

#4

Post autor: Romgiel »

No przeciez inaczej nie powinno się ich trzymać. Jeszcze chcę drugą ławicę pand zrobić. Myslalem jednak, że będą cały czas w grupie ale to chyba tylko jeśli czują się zagrożone.
Awatar użytkownika

mazior
Zapaleniec
Posty: 224
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:58 pm
Telefon: 511367988
Lokalizacja: Wa-wa. Mokotów
Płeć:

Mało ruchliwe kiryski

#5

Post autor: mazior »

Ja wpuściłem habrosusy do krewetkarium gdzie pływają pigmeje i tez widuje je meeega rzadko... Aż w wolnej chwili przełowie je do drugiego krewetkarium gdzie na tą chwile są młode albinosy (pójda ba sprzedaż) i na ich miejsce wrzuce habrosusy co by je poogladać :)
ODPOWIEDZ