Alternatywa dla artemii przy karmieniu narybku - wrotka słodkowodna

Wszystkie sprawy dotyczące żywienia, sposobu przyrządzania pokarmu, własne oryginalne przepisy.

krisabc
Gość
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 29, 2011 10:59 am
Lokalizacja: Warszawa, Natolin
Płeć:

Alternatywa dla artemii przy karmieniu narybku - wrotka słodkowodna

#31

Post autor: krisabc »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Miro pisze: pt wrz 14, 2018 8:13 pm , widzisz , jak by wszyscy podchodzili do tego że niech ktoś napisze a ja tylko z tego skorzystam to nie miał byś co czytać.
Wiele for popadało bo nie miał kto na nich pisać a wszyscy tylko czytają.
Jesteś na fawie już sześć lat , sądzę ze akwarystyką zajmujesz się dłużej więc wiedzę na pewno posiadasz,wiedzę z którą mógł byś
się z nami podzielić.
Nie czuję się w żadnej mierze ekspertem, nie spotkałem się też z czyimś problemem na który bym znał rozwiązanie, nie widzę taż potrzeby nabijania postów więc pozostaje mi tylko pokorne czytanie osób które maja wiedzę (najlepiej praktyczną!) na interesujące mnie tematy.

Na część tematów też odchodzi ochota pisania gdy widzę autorytatywne stwierdzenia że jakoś ryba/ryby to tylko min 500l a jak 200 to źle bo ryby się meczą bez patrzenia że w 200l jest 4 a w 500l 10 szt. (pomijam tutaj ryby duże i bardzo duże np. płaszczki lub szczupaki :-) gdzie wielkość akwarium jest bezdyskusyjna)

To że fora padają jest normalną koleją losu, tak samo jak w zapomnienie powoli odchodzą grupy news.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Alternatywa dla artemii przy karmieniu narybku - wrotka słodkowodna

#32

Post autor: marcinzabki29 »

Off Topic
krisabc pisze: pt wrz 14, 2018 8:53 pm To że fora padają jest normalną koleją losu
tutaj wielu osobom zależy na tym, aby forum trwało jak najdłużej. I to nie tylko mi jako moderatorowi, czy Lechowi jako Adminów. Jeżeli zaczniemy w wątkach wstawiać linki i odnośniki, to Sam chyba rozumiesz, że będzie to trochę "słabe". Ale tak jak Kolega napisał - nic na siłę. Mimo wszystko cieszę się, że z nami jesteś. A, że czasami trafią się ludzie - ortodoksi - no cóż, każdy chce dobrze na swój sposób.
Pozdrawiam Marcin

krisabc
Gość
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 29, 2011 10:59 am
Lokalizacja: Warszawa, Natolin
Płeć:

Alternatywa dla artemii przy karmieniu narybku - wrotka słodkowodna

#33

Post autor: krisabc »

marcinzabki29 pisze: pt wrz 14, 2018 9:59 pm tutaj wielu osobom zależy na tym, aby forum trwało jak najdłużej. I to nie tylko mi jako moderatorowi, czy Lechowi jako Adminów.
To zrozumiałe, ale niestety tak się dzieje że strony/fora znikają, Od czasu gdy zacząłem ozywać modemu (fido net i Maloka BBS, ktoś to pamieta :) ) wiele takich inicjatyw rodziło się i umierało więc uważam że jest to normalna kolej rzeczy.
marcinzabki29 pisze: pt wrz 14, 2018 9:59 pm Jeżeli zaczniemy w wątkach wstawiać linki i odnośniki, to Sam chyba rozumiesz, że będzie to trochę "słabe".
Tu pozwolę sobie mieć inne zdanie, odnośnik do strony/postu na której jest przedstawiona praktyczna wiedza/doświadczenie będzie zawsze lepszy niż post z wstawioną samą emotką :oklaski: a zobacz ile jest takich postów na forum.
marcinzabki29 pisze: pt wrz 14, 2018 9:59 pm Ale tak jak Kolega napisał - nic na siłę. Mimo wszystko cieszę się, że z nami jesteś. A, że czasami trafią się ludzie - ortodoksi - no cóż, każdy chce dobrze na swój sposób.
Masz rację, też się cieszę ze jesteście :-)
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Alternatywa dla artemii przy karmieniu narybku - wrotka słodkowodna

#34

Post autor: Tygrys »

A wrotke da się wyhodować bez cyst ich?
zawieszony profil

Voszil
Gość
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 11, 2021 12:18 pm
Lokalizacja: Otmuchow

Alternatywa dla artemii przy karmieniu narybku - wrotka słodkowodna

#35

Post autor: Voszil »

Philodina roseola łatwo zachowuje się w warunkach domowych :')
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Alternatywa dla artemii przy karmieniu narybku - wrotka słodkowodna

#36

Post autor: Tygrys »

Ale ja pytał jak je wychodowac
zawieszony profil
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokarmy/Żywienie/Przepisy”