Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#1

Post autor: falco »

Siema,
przykro mi to mówić, ale wychodzę z założenia gdy ktoś robi dobrą robotę, to należy chwalić a gdy daje ciała, to (niestety) należy się n_a_g_a_n_a :!: :!:

Pokrótce opis sytuacji...

Przymierzając się do zakupu kolejnego baniaczka, zacząłem od szukania ofert przez Forum, nie tylko dlatego, żeby znaleźć korzystną ofertę, ale także dlatego, że wolę dać zarobić komuś z kręgu "znajomych", choćby "internetowych" niż zupełnie obcej firmie.

Napisałem do Kolegi janek144 (sklep Bocja, Warszawa) z zapytaniem (na początek) o konkretne akwarium, podstawę oraz pokrywę z oświetleniem z wybranej przeze mnie firmy i kolorze (droższe od standardowych).

Dostałem odpowiedź, że o akwarium napisze mi następnego dnia i podał cenę za pokrywę. Co prawda cena za pokrywę była identyczna jak w innych sklepach, ale pomyślałem, że może potem da się coś wynegocjować.

Minął dzień i nie otrzymałem żadnej (obiecanej) odpowiedzi, ponieważ mi też zdarza się zapomnieć, wysłałem przypomnienie na które dostałem odpowiedź, że "bardzo przepraszam, ale wyleciało mi z głowy". Ok! Zdarza się najlepszym, czekałem więc na... zasadniczą odpowiedź, czyli dostępność i cenę akwarium oraz podstawy. Nie doczekałem się...

Dałem kolejną szansę wysyłając kolejne zapytanie i tym razem dostałem odpowiedź, że "niestety, ale nie ma", tyle, że... odpowiedź dotyczyła zupełnie innego akwarium niż ja pytałem :!: O podstawie nadal ani słowa.

Miałem już odpuścić, ale dałem kolejną szansę i odpisałem, że ja przecież pytałem o zupełnie inne rzeczy i dla ułatwienia ponownie wyszczególniłem co mnie interesuje, prościej już chyba nie można.

Dostałem odpowiedź w stylu "a rzeczywiście" i... zapadła cisza :?: :!:

Mimo wszystko odczekałem jeszcze kilka dni (!!), ale ponieważ z drugiej strony nie było kompletnie żadnej reakcji, to stwierdziłem, że mam dość takiego olewania.

Skoro Kolega janek144 mając zamówienie podane na tacy, które chciałem zrealizować w Jego sklepie Bocja nie chce zarobić, konkurencja tylko zaciera ręce a mi ręce opadają, że takie sytuacje się zdarzają. Zwłaszcza wśród osób (a raczej firmy!!) z Forum, które powinny szczególnie dbać o pozytywne relacje.

Z przykrością, ale nie polecam :!: :!:

Maciej Falkowski falco
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

p_leszcz
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn sty 07, 2013 10:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#2

Post autor: p_leszcz »

A my jakies znizki u janek144 mamy??
Awatar użytkownika

Kidzio
Zapaleniec
Posty: 314
Rejestracja: sob sty 08, 2011 4:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Dan
Płeć:

Re: Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#3

Post autor: Kidzio »

Czekamy na wyjaśnienie ze strony Bocji
54 L krewetkowy raj
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#4

Post autor: sum »

p_leszcz pisze:A my jakies znizki u janek144 mamy??
Nie ma takiej umowy.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#5

Post autor: rudy1986 »

Kiedys skladalem u nich CV i powiem szczerze ze sklep wyglada bidnie wiec moze z tego sa problemy
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#6

Post autor: Drottnar »

rudy1986 pisze:Posty: 500
Gratuluję 500. posta :D
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#7

Post autor: rudy1986 »

Hehe nawet nie zauwazylem :)

janek144
Uczestnik
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:00 pm
Telefon: 698422402
Lokalizacja: warszawa, mokotów
Na imię mam: janek
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#8

Post autor: janek144 »

Witam,
na wstępie chciałem przeprosić FALCO za kiepskie załatwienie sprawy i obiecuje poprawę :)
Zniżka dla użytkowników forum 10%.
cały czas powiększam asortyment w sklepie
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#9

Post autor: falco »

Powtórzę - nie myli się ten co nic nie robi a osobom/firmom, które potrafią przyznać się do błędu uważam, że można spróbować dać kolejną szansę, nie zapominając jednak, że... 1 ostrzeżenie już było... 8)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#10

Post autor: Drottnar »

janek144 pisze:Witam,na wstępie chciałem przeprosić FALCO za kiepskie załatwienie sprawy i obiecuje poprawę Zniżka dla użytkowników forum 10%.cały czas powiększam asortyment w sklepie
To ja poproszę o stosowny temat w stosownym dziale z tą ofertą. Bo tutaj bardzo szybko zginie ta deklaracja.
Awatar użytkownika

Blurp
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
Płeć:

Sklep Bocja prowadzony przez janek144 - NAGANA

#11

Post autor: Blurp »

Odkopuję temat. Co ciekawe, po sześciu latach od tej skargi jedno się nie zmieniło - kontakt zdalny jest taki sobie (trzeba o sobie przypominać, sprzedawcy wydaje się że coś mówił a tak naprawdę było inaczej itp. ^^'). Z drugiej strony sklep jest całkiem solidny. Doradztwo jest fachowe i wyczerpujące, atmosfera w sklepie dużo lepsza niż w innych warszawskich. Co prawda co jakiś czas zdarza się jakiś zgrzyt - niby jednego dnia dyskutujemy sobie o tym co jest w akwarystyce warte zainwestowania pieniędzy a co marnotrawstwem, a kolejnego próbuje się reklamować badziewny plastikowy uchwyt do węża za 30zł, którego funkcję spokojnie może pełnić klamerka do prania czy inne DIY wyjście za 20 groszy. Ogólnie jednak polecam, 15-tego mają skończyć remont, może będzie na co popatrzeć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”