Thorichthys ellioti - rozmnażanie

Nasze doświadczenia z rozmnażaniem podopiecznych, czyli jak zostać ojcem/matką :) Masz pytania na temat rozmnażania swoich ryb? Sprawdź tu!
ODPOWIEDZ

Autor
pach
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 22, 2011 8:17 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Thorichthys ellioti - rozmnażanie

#1

Post autor: pach »

Hej! Trafiłam do Was, bo mam problem. Mianowicie mam w akwarium około 30 sztuk Thorichthys ellioti. Mam je już jakiś rok, a niektóre nawet dłużej i do tej pory nawet się nie dobrały w pary. Rybki rosną, pływają w akwarium wielkości 240l. Oprócz nich mam pare kirysów i kilka glonojadów. Czy ktoś wie jaki może być tego powód? Czy one, aby sie dobrać potrzebują jakiś konkretnych warunków, czy jest ich za duzo, czy są za młode?
Ostatnio zmieniony ndz paź 23, 2011 9:01 am przez pach, łącznie zmieniany 1 raz.

Zielony
Zapaleniec
Posty: 333
Rejestracja: pt lut 04, 2011 8:49 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Thorichthys ellioti - rozmnażanie

#2

Post autor: Zielony »

124L to za mało nawet dla jednej pary a 30 szt. to już kosmos i ryby mogą karłowacieć.Nie wiem nic o wodzie jaką masz.Ryby te rosną dość duże i w okresie tarła są dość agresywne.Polecam poszperać w necie i poczytać troszkę o wymaganiach tych ryb bo one się męczą w tak małym zbiorniku.
Warszawa ja tu nie przyjechałem,ja się tu urodziłem.

Autor
pach
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 22, 2011 8:17 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Thorichthys ellioti - rozmnażanie

#3

Post autor: pach »

Chciałam zrobic tak, że jak mi się dobiorą to zostawie sobie wtedy właśnie jedną parke.

Zielony
Zapaleniec
Posty: 333
Rejestracja: pt lut 04, 2011 8:49 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Thorichthys ellioti - rozmnażanie

#4

Post autor: Zielony »

Poczytaj TU to jest fajne opowiadanie o rozmnażaniu Eliotków.
ODPOWIEDZ