Pilna prośba o opinie filtra.

Sposoby na filtrację akwarium.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
piotrekkr
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 6:01 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Pilna prośba o opinie filtra.

#1

Post autor: piotrekkr »

Witajcie

A więc tak wreszcie po przebrnięciu przez problemy mogę kontynuować zakładanie zbiornika z naszymi wodami. Brakuję mi już tylko filtra i znalazłem coś takiego na alle http://allegro.pl/przedsprzedaz-filtr-z ... 80891.html czy ktoś z was miał z tym czymś do czynienia ?? Możecie również podać swoje propozycję filtrów zarówno kubełków jak i wewnętrznych najlepiej z ofertą na taki z alle żebym miał dokładny wizerunek filtra o jaki chodzi.

Pozdrawiam
Piotrek

peater
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: czw lip 22, 2010 8:37 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Pilna prośba o opinie filtra.

#2

Post autor: peater »

Jest mnóstwo opinii na temat tego chinczyka na forach - w większości pozytywne. Ja również zaryzykowałem - filtr chodzi juz ladne pare miesiacy obok starego fluvala - chinczyk jest cichszy, wydajniejszy, ma duza pojemnosc koszykow. Jedyne co w nim nie działa (przynajmniej w moim przypadku) to system zalewania...

poza tym - polecam - stosunek jakosc/cena chyba nie do pobicia

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Pilna prośba o opinie filtra.

#3

Post autor: dziama »

Racja z zalewaniem jest problem, po 2 czyszczeniach system nawalił. Mnie drażni smar uszczelniający i tandetny plastik z którego wykonane są rurki. Trochę trzeba magikować jak nie chcesz mieć deszczowni a zwykły wylot. Kreatywni moga się wtedy wykazać ;)
peater pisze:poza tym - polecam - stosunek jakosc/cena chyba nie do pobicia
Zgadzam się :mrgreen:

fAtkOs
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: sob lut 27, 2010 8:13 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Pilna prośba o opinie filtra.

#4

Post autor: fAtkOs »

ja mam takiego chinczyka, ale tego o przeplywie 2000l z uv
opinie: w pojemniku z uv zaczela zbiersc sie woda, tragiczny system zalewania i odpowietrzania - pompka w tym filtrze to jedna wielka tragedia, ale jak juz zaczenie dzialac to jest oki
Awatar użytkownika

Autor
piotrekkr
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 6:01 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Pilna prośba o opinie filtra.

#5

Post autor: piotrekkr »

Dzięki za opinie :) poza waszymi czytałem na innych forach i tak samo opinie są różne. Więc chyba wybiorę jakiś wewnętrzny :) a czas mnie goni bo dziś ruszyło zakładanie zbiornika.
ODPOWIEDZ