SKALARY

Przedstawiciele: pyszczaki, pielęgnice, pielęgniczki, paletki, skalary

Autor
Majszczur
Uzależniony
Posty: 687
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 11:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: SKALARY

#91

Post autor: Majszczur »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Chciałam przedstawić jeszcze dwa moje skarby. Chodzi o czarnuchy z czerwonym okiem. Niestety nie chcą zbytnio pozować wypierane sprzed obiektywu przez lansującego się bez zahamowań Manacapurka :wink:

Obrazek

Obrazek

edit: udało mi się złapać je z zaskoczenia w całej okazałości przez boczną szybę, od strony okna w związku z czym bardzo przepraszam za marną jakość i glon na szybie.
Ryb jest idealnie czarny matowy bez przebarwień (wszystkie ciapki to glon :oops: ) ma naprawdę piękne oko.

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw wrz 23, 2010 12:17 pm przez Majszczur, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna"

robin1974
Bywalec
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 31, 2010 8:47 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: SKALARY

#92

Post autor: robin1974 »

zobaczcie te strony
skalarezucht.de
pterophyllum.de

ssuchy
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 11:07 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: SKALARY

#93

Post autor: ssuchy »

bardzo fajnie ze są ludzie którzy najpierw wrzucają informacje na forum, dzielą się z innymi a później w ramach akcji HONOROWYCH pozbawiają innych dostępu do tych informacji wstyd i żenada
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: SKALARY

#94

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Daj spokój, ssuchy, nic nie zwojujesz, poza ewentualną nową awanturą :(
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

ssuchy
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 11:07 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: SKALARY

#95

Post autor: ssuchy »

poprostu sie zagotowalem fajny temat czesto do niego wracalem i .... brak slow

Autor
Majszczur
Uzależniony
Posty: 687
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 11:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: SKALARY

#96

Post autor: Majszczur »

ssuchy pisze:bardzo fajnie ze są ludzie którzy najpierw wrzucają informacje na forum, dzielą się z innymi a później w ramach akcji HONOROWYCH pozbawiają innych dostępu do tych informacji wstyd i żenada
ssuchy mylisz pojęcia - to nie jest żadna akcja :???: - ale nie znasz faktów więc oceniasz po pozorach.
Admin miał chwilowy kaprys bez powodu zablokować mi dostęp do moich zdjęć i założonych przeze mnie tematów (ban na IP mimo iż nie złamałam regulaminu w żadnym punkcie, po prostu nawinęłam się pod rękę, to miotał na oślep banami dla podkreślenia swojej... hmmm.. rangi?) .
Chciał się mnie pozbyć, ale zatrzymując foty mojego autorstwa i mozolnie wygrzebywane w necie ciekawe strony.

Czyli moja praca - tak, ale moja osoba - nie. Super prawda?

EDIT: żeby nie prowokować kolejnej niepotrzenbnej przepychanki, proszę o zamknięcie tematu.

EDIT: Jeśli Ty ssuchy czy ktokolwiek inny potrzebuje któregoś linka, po prostu zapraszam na pw - o ile nie będę akurat zbanowana - natychmiast odpiszę i podeślę stosowny link :)
Ostatnio zmieniony pn gru 06, 2010 11:15 am przez Majszczur, łącznie zmieniany 3 razy.
"Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna"
Zablokowany