Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika

Donek
Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: wt lut 17, 2009 1:39 pm
Lokalizacja: Warszawa-Grochów
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#31

Post autor: Donek »

Ostatni post z poprzedniej strony:

a to moje fotki:
lin 1.5 kg 45 cm.
Obrazek Obrazek
karpik ok 3kg
Obrazek
''Kuna na wiaderku''ukradła mnie dużego leszcz z wiaderka
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika

Autor
gina2006
Zapaleniec
Posty: 259
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:44 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#32

Post autor: gina2006 »

Temat troszke trzeba odkurzyć bo strasznie zaczyna byc nudno na forum (czacik tez ostatnio malo odwiedzany).
Dla odmiany moze pochwalicie sie swoimi choinkami ?
Ja niestety w tym roku nie ubralam choinki, ale mam stroik

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt gru 25, 2009 3:54 pm przez gina2006, łącznie zmieniany 3 razy.
Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią,
błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to jest zagrycha.
Awatar użytkownika

wlazlamse
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: wt paź 20, 2009 5:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#33

Post autor: wlazlamse »

To i ja swoje ''trzy grosze'' wtrącę...tak mi sie bujneły falki od kiedy zaczełam podlewać je i kąpać w wodzie z akwarium...... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
a to mieszkańcy mniejszego oczka... Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lut 21, 2010 6:42 pm przez wlazlamse, łącznie zmieniany 1 raz.
550L
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#34

Post autor: Władek Pompka »

Na szczęście wiosna się już zbliża wiekimi krokami, sarny wyszły na łąki...


Obrazek


:)
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

Autor
gina2006
Zapaleniec
Posty: 259
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:44 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#35

Post autor: gina2006 »

Władek Pompka pisze:Na szczęście wiosna się już zbliża wiekimi krokami, sarny wyszły na łąki...


[url=http://i1.fmix.pl/fmi2587/e342eec4000092e74b86ffa9/zdjecie.jpg]Obrazek[/URL]


:)
Super :viva: :viva: :viva: i fotka i zblizajaca sie wiosna :viva: :viva: :viva:
Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią,
błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to jest zagrycha.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#36

Post autor: Władek Pompka »

gina2006 pisze:
Władek Pompka pisze:Na szczęście wiosna się już zbliża wiekimi krokami, sarny wyszły na łąki...


[url=http://i1.fmix.pl/fmi2587/e342eec4000092e74b86ffa9/zdjecie.jpg]Obrazek[/URL]


:)
Super :viva: :viva: :viva: i fotka i zblizajaca sie wiosna :viva: :viva: :viva:
Też mnie to pociesza... :)
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#37

Post autor: fajerka »

Zdjęcie super...

Czekam na Wiosnę jak na zbawienie. Na razie przerażają mnie roztopy i wszechobecna Kupolandia :twisted:
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#38

Post autor: Władek Pompka »

fajerka pisze:Zdjęcie super...

Na razie przerażają mnie roztopy i wszechobecna Kupolandia :twisted:

Rzygać się chce.

Ciekawe czy kiedyś zmieni się nastawienie właścicieli psów (oczywiście w Polsce..).

:???:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

grazdar1
Uzależniony
Posty: 693
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 11:04 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#39

Post autor: grazdar1 »

wyjscie jest proste -skoro właściciele psów nie chcą sprzątać po swoich pupilkach -a straż miejska nie reaguje i nie egzekwuje pewnych ustaw -[wejście do parku , kaganiec , smycz itp.] należy podnieśc właścicielom psów w miastach opłatę przypuśćmy do 400pln i powiedzmy dać utrzymanie bezdomnym lub wszelakim ,,kotanom ", ,,markotom" lub normalnym firmom sprzątającym i z głowy niech nie sprzątają - ogólnie problem psów jest w polsce b. duży - to nie tylko zasrane trawniki ale i hordy zdziczałych psów grasujących po lasach ,wsiach itd. mamy teraz wiąkszą demokrację jak w stanach - wszystko co nie zakazane to wolno a co zakazane to z natury polak złamie -tak dla zasady
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2010 10:34 pm przez grazdar1, łącznie zmieniany 1 raz.
grazdar1
Awatar użytkownika

Autor
gina2006
Zapaleniec
Posty: 259
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:44 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#40

Post autor: gina2006 »

Tylko ze ja mam psa sprzatam po nim a i tak musze omijac setki kupek, wtedy mnie szlag trafia i nie bardzo widze sens mojego sprzatania :twisted: :shoot: :shoot: :shoot:
Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią,
błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to jest zagrycha.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#41

Post autor: fajerka »

ja widzę sens Twojego sprzątania gina. Zawsze moje dziecko ma o jedna kupę mniej do wyboru :razz: Wyjście z dzieckiem na spacer przypomina przejście przez pole minowe. A szłyśmy dziś wyłącznie chodnikami :twisted:
Awatar użytkownika

grazdar1
Uzależniony
Posty: 693
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 11:04 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wieje nuda ? - nowa propozycja dla zabicia czasu

#42

Post autor: grazdar1 »

to dobrze GINA ,że TY to widzisz , bo inni właściele niestety nie -- a najgorsze jest to ,ze w kupkę sami by wejść nie chcieli , albo inny piesek im dziecka nie ugryzł , lub mieć gdzie koc na trawie rożłożyć bez niespodzianek ---a jak w mieście mialby zapłacic ze 400 za psa na miesiąc--to pewnie 80 % ludzi by ich nie miało ---wiadomo też dla psiaków powinny być wydzielone strefy w parkach lub wyprowadzek na osiedlach jak np w anglii --w hiszpani na głównych alejach widziałem nawet toalety dla psów ---ale polak i tak potrafi --u mnie na osiedlu są i pojemniki z woreczkami i śmietniczki na to i to co 10m a wokół hektary nieużytków iii wszatko po co - po to by pan wrócił o 20 .oo do domciu , wziął psa ,stanął w klatce zapalił papierosa a pies zrobił co trzeba i do domu - a sprawa śmieci w lasach --cięzko działkowiczom zabrać smieci 40km do wa-wy i pod domem do śmietnika wrzucić ---widziałem nawet leśniczy rozstawiaja wokoło kontenery -NIE kontener prawie pusty a dookoła pełno . ------------wędkarz też chce czysto nad brzegiem mieć -ale toreb po jedzeniu piciu i zanętach też cięzko zabrać ----ale to już rodziców wina --mnie sąsiad dał w łeb a ojciec poprawił - a pamiętajmy im skorupka za młodu nasiąknie......
Ostatnio zmieniony ndz lut 28, 2010 10:03 am przez grazdar1, łącznie zmieniany 2 razy.
grazdar1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”