[Warszawa Białołęka/Praga Płn/Śródmieście] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
Radek0909
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 22, 2013 12:03 am
Lokalizacja:
Płeć:

[Warszawa Białołęka/Praga Płn/Śródmieście] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

#1

Post autor: Radek0909 »

Oddam 2 szt. Amano (samiec i samica) z powodu likwidacji akwarium - są ostatnimi mieszkańcami (może poza jakąś zabłąkaną Red Cherry, która też mogę dorzucić).

Jedyny mankament w tym, że mają one już 4-5 lat. Biorąc pod uwagę to, że wg różnych źródeł ten gatunek zwykle żyje w akwariach 2-3 lata, to nie gwarantuję, ile jeszcze pożyją.

Krewetki są zdrowe, o czym świadczy sam ich wiek, samica regularnie nosi jajeczka.

Preferowany odbiór:
-okolice Dw. Wileńskiego/linii M2/Centrum w dni powszednie koło 8-9
-okolice Żerania/Galerii Północnej/Marymontu w weekend (do ustalenia)
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2018 11:25 pm przez Radek0909, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

[Oddam] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

#2

Post autor: Lech-u »


!

Proszę o zapoznanie się z regulaminem Giełdy i poprawienie tematu - Dopisz, proszę lokalizację w temacie ogłoszenia.

Psyho

[Oddam] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

#3

Post autor: Psyho »

A co z akwarium?

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika

adi14
Zapaleniec
Posty: 214
Rejestracja: pt sty 02, 2015 6:57 pm
Lokalizacja: Warszawa Marymont

[Warszawa Białołęka/Praga Płn/Śródmieście] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

#4

Post autor: adi14 »

Jeśli ogłoszenie aktualne - ew. mogę przygarnąć, najchętniej umówiłbym się gdzieś na Marymoncie.

Autor
Radek0909
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 22, 2013 12:03 am
Lokalizacja:
Płeć:

[Warszawa Białołęka/Praga Płn/Śródmieście] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

#5

Post autor: Radek0909 »

Nazwa wątku poprawiona.

Akwarium i osprzęt dodam w oddzielnym wątku ze zdjęciami i szczegółami w weekend, teraz nie mam czasu. Ogólnie będzie to:
-szkło zwykłe 72L 60x30x40cm (dł. x szer. x wys.)
-filtr Aquael Midikani 800 z ceramiką i zeolitem
-duży, ładny, obrośnięty roślinami korzeń wypełniający większość tego akwarium (około 55x25x25cm)
-czarna szafka
-balast do 3-4 świetlówek 15W + okablowanie
-i ew. trochę mniejszych lub bardziej zużytych rzeczy

Na razie chciałem znaleźć nowy dom dla ostatnich mieszkańców akwarium, bo bez tego nie pozbędę się sprzętu.
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2018 11:55 pm przez Radek0909, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika

adi14
Zapaleniec
Posty: 214
Rejestracja: pt sty 02, 2015 6:57 pm
Lokalizacja: Warszawa Marymont

[Warszawa Białołęka/Praga Płn/Śródmieście] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

#6

Post autor: adi14 »

Radek909 - przesłałem PW

jarks
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: pt sty 14, 2011 11:27 am
Telefon: 503868816
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

[Warszawa Białołęka/Praga Płn/Śródmieście] Krewetki Amano 2szt - stare - likwidacja akwarium

#7

Post autor: jarks »

Czy ogłoszenie nadal jest aktualne. Jestem zainteresowany Amano.
Zablokowany