Filmy od użytkowników forum

ODPOWIEDZ

Autor
marking
Gaduła
Posty: 149
Rejestracja: pn lip 22, 2019 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Filmy od użytkowników forum

#1

Post autor: marking »

Witajcie :).
Po rozmowie z Lech-em, postanowiłem napisać tutaj temat.
Jak wiecie prowadzę kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC7XRdS ... irmation=1
Znajdziecie tam różne filmy od poradników, przez chociażby opisy gatunków, jak np. Pielęgniczka ramireza.
Gdyby ktoś z Was chciał aby jego film został wykorzystany w podobnych produkcjach, bardzo proszę o wiadomość prywatną.
Oczywiście w opisie filmu na YT znajdują się wtedy podziękowania dla autora za użyczenie materiału filmowego.
Niestety mimo szczerych chęci zwłaszcza w obecnych czasach nie za bardzo mam możliwość ponagrywać tego rodzaju materiały, zwłaszcza z akwarystyki słodkowodnej. Tak więc raz jeszcze, jeśli jesteście chętni, zapraszam Was na PW.
Pozdrawiam serdecznie :).
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.eu
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Filmy od użytkowników forum

#2

Post autor: mariom222 »

jakieś filmy pewnie by się znalazły, problemem jest jakość, kamery mało kto ma, wszystko kręci się telefonami
w tych najnowszych są już niby możliwości kręcenia w 4k i 60fps jednak nie przekłada się to na końcową jakość obrazu

dla przykładu filmiki kręcone w akwariach forumowiczki Keysi
60fps i 1080p ale ja tu nie widzę ani 60fps ani 1080p

sam zerknij

dobrze byłoby gdybyś jeszcze określił jaka miałaby być optymalna długość takiego filmiku
oczywiście moje filmiki możesz wykorzystywać wszystkie jak leci ale przestrzegam przed jakością oraz pewnie wolałbyś świeże bez publikacji




Autor
marking
Gaduła
Posty: 149
Rejestracja: pn lip 22, 2019 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Filmy od użytkowników forum

#3

Post autor: marking »

Hej filmy tego rodzaju są jak najbardziej dobre jakościowo, potrzebuję wlasnie minimum HD 1080 i 60 klatek
Co do długości tworząc film opisowy, potrzebuję skleić około 10-12 minut filmu z różnych filmików, najlepiej aby było to 10 sztuk po około 1,5 minuty, albo 20 sztuk po około 40 sekund. Wtedy jestem w stanie pociąć materiał, połączyć go, dodać swoje elementy, opisy itd.
Tutaj macie przykładowy o pielęgniczce ramireza

Tutaj macie przykładowy o maingano

Tutaj przykładowy morski o Euphylliach (MORSKIE)

Po nagraniu film trzeba by wrzucić albo na dysk google, albo na serwer (tutaj coś się ogarnie w razie potrzeby), abym mógł go pobrać i zmontować wtedy po swojemu.
Dodano do tego postu po 3 minutach 45 sekundach
mariom222
Wybrałeś w sumie idealnie, bo księżniczkę to nawet tekst mam gotowy haha, tylko potrzebowałbym materiału filmowego ;).
Myślę że nagranie opisu tego gatunku w formie filmu byłoby bardzo ciekawe :).
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.eu
ODPOWIEDZ