świetny serwis laptopów

W tym dziale można reklamować swoje umiejętności i oferować swoje usługi poza akwarystyczne, oraz można zarekomendować dobrego specjalistę na naszym forum.
Schemat tytułu wątku: "Specjalizacja - nick na FAWA".
Regulamin forum
Regulamin działu "Specjaliści na FAWA"
1. W tym dziale można wpisywać w ramach autoreklamy lub rekomendacji, użytkowników FAWA, którzy mają specjalizacje, zawody lub umiejętności poza akwarystyczne. Nie wolno opisywać specjalistów nie będących użytkownikami FAWA.
2. Wpisy dotyczące autora wątku (autoreklama) są dostępne tylko dla użytkowników, którzy mają minimum 50 postów na FAWA.
3. Wpisy dotyczące innego użytkownika FAWA (rekomendacja) są dostępne dla każdego użytkownika FAWA.
4. W tytule wątku należy podać specjalizację i nick z FAWA według schematu: "Specjalizacja - nick na FAWA" (np. : Ogrodnik - Kubuś Puchatek lub Stolarz - Sierotka Marysia lub Notariusz - Pankracy).
5. W treści posta należy napisać informacje pomocne dla innych użytkowników. Minimum informacji według następującego schematu:
Specjalność - nazwa unikalna (gdyby ktoś miał firmę)
nick z FAWA (koniecznie)
Imię i Nazwisko (opcja)
krótki opis / oferta specjalności
kontakt (jeśli ktoś chce poza PW)
adres (opcjonalnie)
6. Możliwe jest dodawanie opinii o specjaliście przez innych użytkowników w kolejnych postach.
7. Na prośbę opisanego specjalisty Moderatorzy mogą usunąć cały wątek dotyczący danego specjalisty.
8. Pozostałe kwestie w tym dziale opisuje Regulamin FAWA.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

świetny serwis laptopów

#1

Post autor: mariom222 »

od jakiegoś czasu rozglądałem się za kimś kto ponaprawia moje laptopy (nawet się tu ogłaszałem ale bez skutku)
a właściwie nie moje tylko żony i latorośli bo psują je na potęgę

szukałem raczej blisko mnie i znalazłem taką żółtą budkę w nieodległym Ursusie
bidnie to wyglądało ale poczytałem sobie opinie, wszyscy chwalą a jakaś pani opisała nawet że pan wygrzebał z pudła klawiaturę do wymiany i zainstalował za darmo

to co wydarzyło się jednak wczoraj przeszło zupełnie moje wyobrażenia

podjechałem tam ze służbowym dellem żony na którego ,,niechcący,, nadepnął młody
i matryca do wymiany

właściciel w 3 minuty wymienił mi matrycę (wartą 3-4 stówki na allegro) i powiedział że nie chce za to kasy tylko żebym podzielił się opinią w google
szczena mi opadła

dziś podrzuciłem kolejnego laptopa z uszkodzona klawiaturą i baterią i sam poprosiłem żeby już normalnie się rozliczać bo mi było głupio

tak w ogóle właściciel z lekko wschodnim akcentem ale niesamowicie profesjonalny
mogę to z całą odpowiedzialnością powiedzieć bo jako młodziak byłem szefem serwisu komputerowego w całkiem sporej firmie Sawicki import-export Electronics

polecam :)

https://www.google.com/search?client=fi ... 5466425;mv:[[52.20418391575495,20.935070476025395],[52.17384892865412,20.805466136425785],null,[52.189019009349806,20.87026830622559],15]

nvdante
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 30, 2019 11:07 pm
Lokalizacja: Z domu
Płeć:

świetny serwis laptopów

#2

Post autor: nvdante »

Faktycznie taki serwis to skarb. Wiadomo, że z czasem pewnie się to zmieni, ale póki co, super.
A gdyby wiedział, że i tu robisz mu reklamę to byłbyś ulubionym klientem ;)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

świetny serwis laptopów

#3

Post autor: Lech-u »

Może jest też akwarystą. Pytałeś?
Awatar użytkownika

Autor
mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

świetny serwis laptopów

#4

Post autor: mariom222 »

laptopów do naprawy jest pięć więc będziemy się często spotykać
i właśnie wpadłem na pomysł że skoro dał mi taką drogą matryce za darmo
to ja mu wtrynię jakiś zestaw akwarystyczny za free oraz link do Fawy i będziemy kwita :)
ODPOWIEDZ