[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
Medalik

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#1

Post autor: Medalik »

Ruszyłem jakiś czas temu z kostką dla kolcobrzuchów, powoli sobie zarasta, pełza już tam 30 małych ampularii ale chcę nieco urozmaicić dietę przyszłym mieszkańcom. Jeśli ma ktoś na zbyciu nadmiar zatoczków, rozdętek czy innych milusińskich to chętnie zgarnę. Najlepiej gdzieś na Białołęce albo w okolicy metra.
Awatar użytkownika

A.G.A.
Moderator
Posty: 3153
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: Agnieszka
Płeć:

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#2

Post autor: A.G.A. »

A w okolice goclawka chce Ci się przyjechać? Jak tak to Ci zatoczki nazbieram ;) z dobrego domu są :wink: z ząbek
Jeśli ktoś uzna, że nie jesteś wystarczająco dobry...to jego problem a nie Twój.
Odrzucenie nie definiuje Twojej wartości.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#3

Post autor: marcinzabki29 »

Komarowa pisze: wt kwie 24, 2018 3:44 pmz dobrego domu są z ząbek
Czyżby ode mnie?
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

A.G.A.
Moderator
Posty: 3153
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: Agnieszka
Płeć:

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#4

Post autor: A.G.A. »

:zawstydzony: te twoje i te moje...wieeesz.no i jak to co jest na szybach jeszcze się wylegnie to będę miała przeslimaczenie :duży uśmiech: heleny takie sa spasione że od szyby odpadają :roll:
Jeśli ktoś uzna, że nie jesteś wystarczająco dobry...to jego problem a nie Twój.
Odrzucenie nie definiuje Twojej wartości.

Velvz
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: śr sty 03, 2018 2:32 pm
Lokalizacja: Warszawa, Targówek

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#5

Post autor: Velvz »

Mam zatoczki i rozdętki i chętnie oddam :) odbiór na Targówku.

Autor
Medalik

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#6

Post autor: Medalik »

Mogę się bujnąć na Gocław ale to dopiero w niedzielę bo jutro wyjeżdżam z Wawy. Odwdzięczę się jakimś fajnym pokarmem za pakę ślimorów :twisted:
Awatar użytkownika

JJP2
Noble
Posty: 642
Rejestracja: ndz sty 07, 2018 12:56 am
Lokalizacja: Ciupagi
Na imię mam: Piotr

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#7

Post autor: JJP2 »

to nie będę płukał tego hydeotisa. zataczaki masz jak w banku.

EDYTA
to w niedzielę jakoś przekażę tobie przycinkę. podmieniam i przycinam jutro dopiero.
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2018 10:29 pm przez JJP2, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
Medalik

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#8

Post autor: Medalik »

JJP2 pisze: wt kwie 24, 2018 10:28 pmto w niedzielę jakoś przekażę tobie przycinkę. podmieniam i przycinam jutro dopiero.
Czekaj bo o tej godzinie to słabo mi się myśli :P rozumiem, że przycinkę,o której gadaliśmy przekażesz Komarowej i ja sobie od niej odbieram komplecik ? Jeśli tak, to oboje macie u mnie coś smacznego dla ryb :)

Autor
Medalik

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#9

Post autor: Medalik »

Velvz pisze: wt kwie 24, 2018 4:34 pmMam zatoczki i rozdętki i chętnie oddam odbiór na Targówku.
Na Gocław mimo wszystko bardziej mi po drodze niż Targówek ale dzięki :)
Awatar użytkownika

JJP2
Noble
Posty: 642
Rejestracja: ndz sty 07, 2018 12:56 am
Lokalizacja: Ciupagi
Na imię mam: Piotr

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#10

Post autor: JJP2 »

Nie przycinkę podrzucę jakoś tobie. Nie wiem niedziela jeśli tobie pasuje bardziej to poniedziałek. Nie będę gnał na Bemowo z Białołęki Dworskiej mając Ciebie 7-8 km od siebie.
Do komarowej podjadę jutro.
Awatar użytkownika

A.G.A.
Moderator
Posty: 3153
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: Agnieszka
Płeć:

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#11

Post autor: A.G.A. »

Słuchaj to nie Gocław tylko Gocławek. Dokładnie okolice dworca PKP Gocławek skrzyżowanie marsa i naddnieprzanskiej. Jak Ci pasi to slimory będą czekać w piątek 4go właśnie tam od 6 do 18tej :)
Ostatnio zmieniony pt kwie 27, 2018 11:08 am przez A.G.A., łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli ktoś uzna, że nie jesteś wystarczająco dobry...to jego problem a nie Twój.
Odrzucenie nie definiuje Twojej wartości.

Autor
Medalik

[Przyjmę] ślimaki - Nowodwory

#12

Post autor: Medalik »

Po powrocie z wyjazdu staram się poogarniać wszystkie zaległe tematy, czas na temat ślimaków. Komarowa, serdecznie dziękuję ale ślimaków już nie potrzebuje, dzięki uprzejmości jednej z użytkowniczek, która chce pozostać anonimowa, mam już w zbiorniku 30 młodych ampularii i drugie tyle zatoczków. Więc myślę, że starczy.
Zablokowany