Książka dla początkującego solniaka

ODPOWIEDZ

Autor
kwalera
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 11, 2015 4:03 pm
Lokalizacja: warszawa-ochota
Na imię mam: kasia

Książka dla początkującego solniaka

#1

Post autor: kwalera »

Mam do Was pytanie a zarazem potrzebuję pomocy. Sprawa wygląda następująco.

Przyjaciel mojej córki rozpoczyna przygodę z solanką, a że niedługo ma urodziny, to córka wymyśliła dla Niego prezent w postaci książki o tematyce morskiej dla początkujących. W związku z tym czy polecacie jakieś książki lub czasopisma? Dziękuję za odpowiedź.

-- Wt sie 16, 2016 11:16 am --

Bardzo dziękuję za tak szeroki odzew.Temat proszę zamknąć

Nurgharz
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pn paź 03, 2016 9:42 am
Lokalizacja: Wrocław

Książka dla początkującego solniaka

#2

Post autor: Nurgharz »

Zacznij od podwieszonych tematów na forum książki są zapewne bardzo dobre jednak akwarystyka morska to taka dziedzina gdzie wszystko dosyć dynamicznie się zmienia i informacje sprzed 2-3 lat po części mogą być nie aktualne, a gwarantuję Ci, że na tym forum znajdziesz min. 3/4 informacji dzięki którym będziesz w stanie założyć i prowadzić ładne akwarium morskie

nefere222
Gość
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 25, 2017 8:25 am
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Książka dla początkującego solniaka

#3

Post autor: nefere222 »

Zetknęłam się kiedyś z książką "Akwarium morskie" autorstwa Nicka Dackina. Uważam, że ta pozycja zawiera sporo przydatnych informacji i mogę ją z pewnością polecić. Jednak najlepiej zrobisz, jak zaczniesz zbierać konkretne rady od doświadczonych, morskich akwarystów. Podpytuj o różne rzeczy, rozmawiaj na priv. W ten sposób najwięcej się dowiesz. A książka będzie miłym uzupełnieniem wiedzy praktycznej ;)
ODPOWIEDZ