Sprzedam Warszawa, Mokotów. Sprzedam akwarium 160l wraz ze sprzętem, obsadą i szafką

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
behemot1
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 23, 2021 4:12 pm
Telefon: +48664119070
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Bartek
Płeć:

Sprzedam Warszawa, Mokotów. Sprzedam akwarium 160l wraz ze sprzętem, obsadą i szafką

#1

Post autor: behemot1 »

Cześć

Niestety nie mogę znaleźć czasu na właściwe opiekowanie się akwarium, a szkoda zarówno ryb, jak i sprzętu

Mam na sprzedaż akwarium optiwhite o pojemności 160l wraz z oświetleniem ledowym na belce na akwarium, filtrem Hydor, szafką, skimmerem.

Akwarium jest niestety mocno zapuszczone i zaglonione (+osad z glonów na szkle i kilka małych rys od piasku na froncie). Obsada: złoty zbrojnik, kilka różnych kirysków i cała chmara krewetek red cherry (skundlone) oraz helenek. Urządzone w stylu ryuboku z wystającymi gałęziami (które sie już rozpadają) na substracie ADA.

Całość urządzona przez Marcina z Peha68 pięć lat temu, więc wszystko porządnej jakości

Cena: do negocjacji, ale na pewno się dogadamy. Zapłaciłem za całość ponad 10k, ale sprzedam za ułamek oryginalnej wartości.

Odbiór własny razem z demontażem z Mokotowa, zależy mi żeby ryby znalazły nowy dom, a nie poszły do ścieku. Mogę pomóc przy rozbiórce i wynoszeniu i poczęstować piwem/kawą

Zdjęcia mogę wysłać smsem - nie mam konta na portalach stockowych.

pozdrawiam

Behemot

PS: potencjalnie tez do sprzedaży wyposażenie drugiego akwarium: filtr Hydor (do 245l), skimmer, kamienie lawa, obsada kiryski (około 10 sztuk) i 5 bystrzyków ozdobnych (dożywają na emeryturze swoich dni, pozostały z większego stadka)
Ostatnio zmieniony wt lut 23, 2021 4:38 pm przez behemot1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

A.G.A.
Moderator
Posty: 3154
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: Agnieszka
Płeć:

Sprzedam akwarium 160l wraz ze sprzętem, obsadą i szafką

#2

Post autor: A.G.A. »


!

Proszę o zapoznanie się z regulaminem Giełdy i poprawienie tematu - podaj lokalizację w tytule
Cokolwiek to było, było piękne.

Autor
behemot1
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 23, 2021 4:12 pm
Telefon: +48664119070
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Bartek
Płeć:

Sprzedam Warszawa, Mokotów. Sprzedam akwarium 160l wraz ze sprzętem, obsadą i szafką

#3

Post autor: behemot1 »

Poprawione, przepraszam - nie doczytałem
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21846
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Sprzedam Warszawa, Mokotów. Sprzedam akwarium 160l wraz ze sprzętem, obsadą i szafką

#4

Post autor: Lech-u »

behemot1 pisze: wt lut 23, 2021 4:29 pm Zdjęcia mogę wysłać smsem - nie mam konta na portalach stockowych.
Wstawianie zdjęć na forum FAWA jest bajecznie proste.
Zrób tak jak na obrazku poniżej:


Obrazek
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Zablokowany