2x akwarium Optiwhite + szafka - Błonie

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
Boro1

2x akwarium Optiwhite + szafka - Błonie

#1

Post autor: Boro1 »

Sprzedam osobno lub razem poniższe:

1. 2x Akwarium OW 30l 40x25x30 wraz z szybą nakrywową i narożnikami - 60zł /szt.

2. Szafka akwariowa o rozmiarze 60x30 i wysokości 61 cm z powiększonym blatem do rozmiaru 80x40, kolor dąb sonoma - 100zł /szt.

3. Trzytygodniowy filtr Dennerle Nano z dołożoną gąbką zamiast standardowego, nieużywanego wkładu. Filtr bezgłośny, do małych szklanek - 50zł

Całość ma niespełna trzy miesiące i jest w bdb stanie. W jednym akwarium była wklejona szyba do filtra rynnowego o wysokości 13cm. Szyba została usunięta, silikon z bocznych szyb tez usunięty. Zostało jedynie trochę silikonu na dnie, którego nie czyściłem.

Odbiór osobisty w Błoniu lub mogę pomoc w transporcie w niedalekich okolicach do 20km.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob sie 15, 2020 10:55 am przez Boro1, łącznie zmieniany 2 razy.

Autor
Boro1

2x akwarium Optiwhite + szafka - Błonie

#2

Post autor: Boro1 »

Nowe ceny:

1. 2x Akwarium OW 30l 40x25x30 wraz z szybą nakrywową i narożnikami - 50zł /szt.

2. Szafka akwariowa o rozmiarze 60x30 i wysokości 61 cm z powiększonym blatem do rozmiaru 80x40, kolor dąb sonoma - 80zł

3. Trzytygodniowy filtr Dennerle Nano z dołożoną gąbką zamiast standardowego, nieużywanego wkładu. Filtr bezgłośny, do małych szklanek - 40zł

Jutro i pojutrze, tj. 20 i 21 sierpnia będę kręcić się po Warszawie, także mogę podrzucić sprzęt pod wskazany adres na trasie swojego przejazdu.

Autor
Boro1

2x akwarium Optiwhite + szafka - Błonie

#3

Post autor: Boro1 »

Zostało jedno akwarium i filtr. Jutro tez jestem w Warszawie także mogę podrzucić gdzieś....
Dodano do tego postu po 6 dniach 15 godzinach 16 minutach 38 sekundach
aktualne
Dodano do tego postu po 2 dniach 14 minutach 55 sekundach
poproszę do kosza
Zablokowany