Aquael Glossy 120 biały recenzja

Wszystko dotyczące techniki w akwarium a czego nie można umieścic w innym podforum

Drybak
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: śr lut 21, 2018 7:58 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Marcin

Aquael Glossy 120 biały recenzja

#31

Post autor: Drybak »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dziękuję za wasze opinie. Wg opini specjalisty firmy to wypuklenie jest w granicach normy 0,4-0,8 mm, ponoć ze wszystkimi zbiornikami się tak dzieje ale to norma, nic groźnego Mam to czarno-na białym ,więc przyjmuję do wiadomości.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Aquael Glossy 120 biały recenzja

#32

Post autor: Lech-u »

Skąd ten specjalista?

Drybak
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: śr lut 21, 2018 7:58 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Marcin

Aquael Glossy 120 biały recenzja

#33

Post autor: Drybak »

Witam,
dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Specjalista z firmy która produkuje te akwaria daje 100 gwarancji że jest ok. Na marginesie dodam że, jest to najlepsze forum na jakie trafiłem:-) W dodatku zauważyłem kilku miłośników tęczanek. Jak wszystko ogarnę to zaprezentuję swój zbiornik w galerii, na tą chwilę z wielkim smutkiem mam do oddania/zamiany 10 ładnych Brzanek Sumatrzńskich , młode ale ładnie wybarwione I zdrowie. Zależy mi na Tęczance Wernera i krewetkach Amano, które zamierzam nabyć a nie chcę przerybiać i obawiam się o płetwy Wernera, zatem oddam zamienie na coś do krewetkarium( będzie wkrótce 25 l) lub pare krewetek Amano i oczywiście Tęczanki. Zamieszcze to ogłoszenie w innym dziale. Pozdrawiam :]
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Aquael Glossy 120 biały recenzja

#34

Post autor: Lech-u »

No to hop-siup do Galerii.

Zamieść tam swoje akwaria.

aaster
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: pt lut 23, 2018 9:20 pm
Lokalizacja: Stara Miłosna
Płeć:

Aquael Glossy 120 biały recenzja

#35

Post autor: aaster »

Nawet w Glossy 80 widoczne jest delikatne wypuklenie, ale raczej nie jest to 0.4 - 0.8 cm.
ODPOWIEDZ