Rasbora galaxy

Przedstawiciele: brzanki, danio, kardynałki, razbory, welony ...

AcerAspire123
Uczestnik
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 03, 2014 9:20 pm
Lokalizacja: Targowek

Rasbora galaxy

#31

Post autor: AcerAspire123 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

U mnie chowają się pod korzeniem i w mchach i wątrobowcu, samiec tetry robi swoje i terytorium jego. O dziwo molinezje i rybki denne totalnie olewa.

nug
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: pt paź 17, 2014 9:49 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus

Re: Rasbora galaxy

#32

Post autor: nug »

Mojej 15 sztuk jest dosyć płochliwe (2 tydzień je mam), narazie pływają same z krewetkami. Pokarm pobierają szybko i agresywnie (jak małe torpedy), wyczyściły mi całe akwarium z oczlika w 2 dni ;( . Jest postęp bo już podpływają do powierzchni gdy je karmie, ale wystarczy wykonać gwałtowny ruch i się chowają w roślinność.
Awatar użytkownika

sylwekw
Maniak
Posty: 926
Rejestracja: śr mar 27, 2013 1:52 pm
Lokalizacja: Okolice Nieporętu
Płeć:

Rasbora galaxy

#33

Post autor: sylwekw »

Nug ... mnie przekonywali, że Galaxy "załatwią" młode krewetki. Trzymałem je z Crystalami więc wolałem nie sprawdzać, zabrałem je do dużego akwarium. Jeśli liczysz na młode krewetki to miej to na uwadze.

nug
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: pt paź 17, 2014 9:49 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus

Re: Rasbora galaxy

#34

Post autor: nug »

sylwekw pisze:Nug ... mnie przekonywali, że Galaxy "załatwią" młode krewetki. Trzymałem je z Crystalami więc wolałem nie sprawdzać, zabrałem je do dużego akwarium. Jeśli liczysz na młode krewetki to miej to na uwadze.
Biorę to pod uwagę, krewetki w moim baniaku traktuję raczej jako dodatek i nie liczę na jakąś ogromną populację (tym bardziej że kilka sztuk sakury zaginęło w nie wyjaśnionych okolicznościach), patrząc na to jak szybko sobie poradziły z oczlikiem jestem w stanie w to jak najbardziej uwierzyć.
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Rasbora galaxy

#35

Post autor: saintpaulia »

Razbory szczególnie lubia polować w przydennych partiach zbiornika. Za to często odpuszczają nawet narybkowi, który przebywa głownie przy powierzchni.
ODPOWIEDZ