nosicie jeszcze zegarki?

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ

Autor
thefall
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 15, 2019 11:35 am
Lokalizacja: kostrzyn
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#1

Post autor: thefall »

A może teraz rację bytu mają tylko i wyłącznie smartwatche, smartbandy i nie wiadomo co smart-jeszcze?
Bo jak tak patrzę po ludziach w moim otoczeniu, to wydaje się że zegarki odchodzą do lamusa - to ja kręcę się w nieodpowiednim towarzystwie, a może to jakiś trend którego nic nie zatrzyma?
:offtopic:

Klapkola
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 05, 2019 12:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Ola
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#2

Post autor: Klapkola »

ja noszę

!

spam
głównie ze względu na wygodę :) jak mam jakąś ważną wiadomość, to od razu ją widzę, a godzinę też pokazuje :języczek:
Ostatnio zmieniony pt lut 07, 2020 1:59 pm przez Komarowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Boro1

nosicie jeszcze zegarki?

#3

Post autor: Boro1 »

tak, w komórce :)

nvdante
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 30, 2019 11:07 pm
Lokalizacja: Z domu
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#4

Post autor: nvdante »

MiBand ;) Narzeczonej też kupiłem, bo przynajmniej dzięki temu czuje wibracje na ręku, że dzwonię i piszę :P
Ale prawdę mówiąc wolałbym zegarek. Jakoś tak bardziej przyzwyczajony jestem.
Awatar użytkownika

JestemMarcin
Uczestnik
Posty: 20
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 11:59 am
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Marcin
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#5

Post autor: JestemMarcin »

Ja akurat nigdy nie nosiłem, drażni mnie bransoleta na ręku. Jednak moja luba uwielbia zegarki, te prawdziwe. Nie żadne smart, ma być normalna tarcza i wskazówki, a do tego ciężka bransoleta najlepiej w kolorze złotym :mrgreen:

Wśród swoich znajomych mam jeszcze minimum dwie osoby, które z zapałem noszą prawdziwe zegarki.
Ostatnio zmieniony sob lut 08, 2020 8:03 am przez JestemMarcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Ponury Rysiek
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 18, 2019 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa/Bielany
Na imię mam: Radosław
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#6

Post autor: Ponury Rysiek »

Ciągle i nieprzerwanie noszę na ręku zegarek. Zdejmuję go tylko wtedy jak zmieniam na elegancki.
SmartWatche testowałem kilka tygodni i to nie dla mnie, za dużo zachodu a za mało korzyści (zwłaszcza, że mój codzienny kompan jest zasilany ogniwem słonecznym).
Właśnie przymierzam się do kupna nowego bo w moim po 7 latach ciągłej pracy zaczął wysiadać wyświetlacz.

Autor
thefall
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 15, 2019 11:35 am
Lokalizacja: kostrzyn
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#7

Post autor: thefall »

No, czyli jednak nie jestem taki osamotniony :oklaski:
JestemMarcin pisze: sob lut 08, 2020 8:02 am Ja akurat nigdy nie nosiłem, drażni mnie bransoleta na ręku. Jednak moja luba uwielbia zegarki, te prawdziwe. Nie żadne smart, ma być normalna tarcza i wskazówki, a do tego ciężka bransoleta najlepiej w kolorze złotym :mrgreen:

Wśród swoich znajomych mam jeszcze minimum dwie osoby, które z zapałem noszą prawdziwe zegarki.
Masz na myśli coś w rodzaju

!

spam. Następnym razem będzie ban
czy jednak zegarki z innej półki :spam: :OK:
Ostatnio zmieniony wt lut 11, 2020 10:13 am przez Komarowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

kris1012
Zapaleniec
Posty: 288
Rejestracja: czw kwie 26, 2018 9:14 pm
Lokalizacja: Brzeg Dolny
Na imię mam: Krystian
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#8

Post autor: kris1012 »

ja także uwielbiam zwykłe zegarki, nie wyobrażam sobie ładować smartwatcha co kilka dni lub co 2 tyg. Zegarek to ma być zegarek :)
Awatar użytkownika

Robben
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 27, 2020 2:53 pm
Lokalizacja: Jasna Góra
Na imię mam: Bogdan
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#9

Post autor: Robben »

Zwykłe jak najbardziej. Dla mnie najwygodniejsze są te na bransolecie, szybkie zapięcie i estetyczniej wyglądają lepiej niż na skórzanym pasku.

nowakowski912
Gość
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:50 pm
Lokalizacja: India
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#10

Post autor: nowakowski912 »

Ja noszę zegarek, zawsze mi się marzyl ze skórzanym paskiem ale niestety nie mam takiego w kolekcji

!

Tu był SPAM, a więc dla użytkownika jest BAN.
Ostatnio zmieniony pt lip 03, 2020 5:42 am przez Lech-u, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

MKRaven
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 15, 2014 1:01 pm
Lokalizacja: Ursynów / Wesoła
Na imię mam: Marcin

nosicie jeszcze zegarki?

#11

Post autor: MKRaven »

Szczerze, to mam podobne odczucie - wszyscy kupują smartwatche, zegarki sportowe, a przeciętny użytkownik korzysta z jakiegoś ułamka tego co mają i ułamka jakiejś abstrakcyjnej ceny, którą za niego zapłacił. Swoją droga żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym, bo kiedyś nie do pomyślenia było, by każdy na ulicy nosił zegarek za minimum tysiaka, a teraz to i dzieciaki po szkołach takie noszą.

Ja mam normalną Festinę, kupioną za moją pierwszą prawdziwą wypłatę w życiu, z takiej prawdziwej pracy zawodowej, a nie dorabiania ;) . Działa, ma się dobrze, wygląda bardzo dobrze i spełnia swoją funkcję, czyli pokazuje czas. Jeśli dla kogoś to istotne to jest też dużo bardziej stylowa, niż te tablety na nadgarstkach ;).
Awatar użytkownika

Ziemiojad
Guru
Posty: 2358
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#12

Post autor: Ziemiojad »

Zegarka nie noszę od wielu lat. Od dziesiątek wręcz i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#13

Post autor: Lech-u »

Przepraszam, a która jest godzina?

dzemzeswini
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 27, 2020 1:33 pm
Lokalizacja: Służewiec
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#14

Post autor: dzemzeswini »

Co do zegarków do dostaję je czasem w prezencie i kończą w szufladach... Mam z nimi dwa problemy: albo tarcze są za duże przez co dłoń po zgięciu blokuje się albo pasek przy zegarku ma za twardy usztywniacz. Jak bym chętnie chciał pasek materiałowy (pleciony jak pas) ale "poważne" marki nie robią takich. Te mniej poważne tez nie i dopiero chińszczyzna z aliexpress spełnia wymagania ale zegarka mechanicznego od nich nie chcę :). Jakby wskazówki były fluoroscencyjne też byłoby na plus i jak tak sobie policzę to raczej szybko zegarka, który chciałbym nosić, nie kupię.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#15

Post autor: Lech-u »

A ja szukam zegarka z kukułką na rękę. Też pewnie prędko nie znajdę.

Gbr

nosicie jeszcze zegarki?

#16

Post autor: Gbr »

Lech-u pisze: czw gru 03, 2020 1:06 pm A ja szukam zegarka z kukułką na rękę. Też pewnie prędko nie znajdę.
:arrow: Zegarek z QQKĄ
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

nosicie jeszcze zegarki?

#17

Post autor: Lech-u »

Gbr pisze: pt gru 04, 2020 1:33 am 3
Lech-u pisze: ↑wczoraj, 13:06
A ja szukam zegarka z kukułką na rękę. Też pewnie prędko nie znajdę.
Zegarek z QQKĄ
Przecież to nie kukułka. Ten ptaszek "ćwiergoli" a nie "kuka".

Gbr

nosicie jeszcze zegarki?

#18

Post autor: Gbr »

Oni twierdzą, że jest to przysłowiowa kukułka i niech im będzie w końcu ptak to ptak nieważne jaki byleby ptaszyna choćby kogut a to już coś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”