Międzynarodowe Dni Akwarystyki 2019

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Blizniak2
Zapaleniec
Posty: 324
Rejestracja: pn lis 30, 2009 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Rafał
Płeć:

Międzynarodowe Dni Akwarystyki 2019

#1

Post autor: Blizniak2 »

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Dniach Akwarystyki, które odbędą się podczas Dni SGGW 18-19 maja 2019r. w godzinach 10.00-16.00 na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie (ul. Ciszewskiego 8, Budynek 23, Warszawa). W ramach szóstej edycji wydarzenia będącego kontynuacją dotychczas organizowanych Warszawskich Dni Akwarystyki, na odwiedzających czekać będzie kilkaset akwariów prezentujących różnorodność pięknego podwodnego świata oraz jego mieszkańców.

Wystawę tworzyć będą zarówno akwaria morskie, jak i słodkowodne, w których akwaryści podejmą próbę odwzorowania naturalnych ekosystemów wodnych z różnych kontynentów, jak również stworzą oryginalne żywe obrazy pełniące funkcję ozdobną. Ciekawym urozmaiceniem będzie konkurs aranżacji w stylu naturalnym, jak również mistrzostwa krewetek akwariowych oraz wystawy ryb i raków ozdobnych. Chętnych do dyskusji oraz żądnych wiedzy zachęcamy do udziału w VI Warszawskiej Konferencji Akwarystycznej, w trakcie której swoje wykłady poprowadzą specjaliści i naukowcy z Polski i zagranicy, w tym trzech gości z Azji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Zapraszamy serdecznie
Obrazek

Zapraszamy też wszystkich akwarystów do wzięcia udziału w konkursie na najładniejsze akwarium Międzynarodowych Dniach Akwarystyki 2019. W konkursie będą oceniane akwaria w czterech kategoriach:

Akwarium BIOTOPOWE
Akwarium MORSKIE
Akwarium OZDOBNE
Akwarium NANO

regulamin konkursu: http://akwarium.info.pl/index.php/wiado ... kwarystyki
Awatar użytkownika

Komarowa
Moderator
Posty: 3144
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: No name

Międzynarodowe Dni Akwarystyki 2019

#2

Post autor: Komarowa »

Super.
Dziękujemy za informację.
Na pewno warto wziąć udział w tym wydarzeniu.
Puchatku?
– Tak Prosiaczku?
– Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś.

DanielP
Moderator
Posty: 1925
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

Międzynarodowe Dni Akwarystyki 2019

#3

Post autor: DanielP »

Zspewnę będę jak co roku :viva: Ciekawy jestem jacy będą prelegenci?
Ostatnio zmieniony ndz kwie 28, 2019 10:21 pm przez DanielP, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ