Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

Wpisuj tutaj linki i swoje komentarze o sprawdzonych internetowych sklepach akwarystycznych oraz o sklepach stacjonarnych spoza Warszawy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

#1

Post autor: Maćku »

Znalazłem na allegro użytkownika TRITOM który to oferuje sprzęt i osprzęt oraz części zamienne do urządzeń marki Aquael. Kupiłem u tego człowieka zespół sterujący do filtra minikani, pompę Circulator 2000, oraz MOONLIGHT LED nocne oświetlenie. poniżej link do jego aukcji, może komuś się przyda. Ja nie zanotowałem żadnych problemów przy zakupie ze strony sprzedającego, nawet gwarancje mi podbił. Jeśli ktoś miał inne spostrzeżenia to jak najbardziej proszę o komentarze
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3170364" onclick="window.open(this.href);return false;
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

uniqer
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: śr maja 25, 2011 8:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

#2

Post autor: uniqer »

Witam. Jeśli pozwolisz spytam o pompę, którą kupiłeś. Jak się sprawuje pod kątem głośności pracy? Ja kupiłem nowy filtr i moja pracuje głośno. Zastanawiam się nad reklamacją, ale nie wiem czy to w ogóle ma sens. Pompa umieszczona jest w akwarium i w nocy słyszę buczenie i mi to przeszkadza. Wcześniejszy filtr wewnętrzny Bio FS 100 był bezgłośny.
Awatar użytkownika

Autor
Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

#3

Post autor: Maćku »

uniqer pisze:Witam. Jeśli pozwolisz spytam o pompę, którą kupiłeś. Jak się sprawuje pod kątem głośności pracy? Ja kupiłem nowy filtr i moja pracuje głośno
Ale pytasz o cyrkulator czy minikani, cyrkulator jest kapryśnym urządzeniem ponieważ jeden warkocze jak traktor właśnie a drugi jest cichy, ale buczenie jest normalnym zjawiskiem i trzeba sie przyzwyczaić. Poza tym zależy co rozumiesz prze pojęcie buczenia :). Ja mam dwa pierwszy kupiłem jakoś w wakacje i warkotał jak traktor obecnie służy mi do przelewania wody do podmian z beczki 60 L do zbiornika 300L i nie przeszkadza mi że warkocze :D, ten który teraz kupiłem jest cichutki w porównaniu do poprzedniego. Różnice jakie zauważyłem to ilość łopatek na wirniku w pierwszym egzemplarzu jest 4 a w drugim jest 6 łopatek ale nie wydaje mi się żeby to właśnie wpływało na kulturę pracy (hałas).
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

Shaper
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: pt lis 16, 2012 3:46 pm
Lokalizacja:

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

#4

Post autor: Shaper »

Mój circulator zaczął buczeć po miesiącu pracy. Krótki mail na pomoc techniczną aquaela z pytaniem o sugestie co zrobić i następnego dnia dostałem pytanie o adres, na który mają wysłać wirnik do wymiany.

Wirnik przyszedł następnego dnia, po wymianie działa bez zarzutu.

Obsługa klienta aquaela bez zarzutu, warto spróbować.

FAUNAZOO
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: czw maja 17, 2012 4:00 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

#5

Post autor: FAUNAZOO »

Witam
trochę nie w temacie i robi się off... , powiem tylko że aquael miał problem ze złą partią wirników (chińczycy nawalili) i cała partia poszła na złom. jednak firma aquael szybko naprawiła problem i reklamacje załatwiała od ręki.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Faunazoo
Awatar użytkownika

Samotny77
Zapaleniec
Posty: 333
Rejestracja: pn mar 29, 2010 10:47 pm
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Marek
Płeć:

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

#6

Post autor: Samotny77 »

Kupowałem jakiś czas temu od tego alegrowicza zestaw shrimp set aquaela. Zadzwoniłem spytałem czy muszę kliknąć na aukcje, bo nie miałem jeszcze konta, a po za tym wahałem się między 20 a 30. Dostałem odpowiedź , że mogę przyjechać osobiście, mimo święta do jego mieszkania i na miejscu sam ocenić co mam wziąć. Pojechałem obejrzałem i kupiłem 20 litrowe w naprawdę atrakcyjnej cenie. Godny polecenia sprzedawca.
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

#7

Post autor: zorbek »

Powiedzcie jak wyglada glosnosc pomp od minicani?
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internetowe sklepy zoologiczne (i stacjonarne spoza Warszawy)”