CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#151

Post autor: rudy1986 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Zapraszamy

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#152

Post autor: Lech-u »

Macie szkło 100x40x40 od ręki? Tylko nie Opti (chyba, że będzie w cenie nie-opti).
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#153

Post autor: rudy1986 »

Powinno byc:) trzeba zadzwonic na sklep bo ja juz w domu a jutro wolne

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#154

Post autor: Lech-u »

rudy1986 pisze: Powinno byc
Kicha. Nie ma.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#155

Post autor: fajerka »

Byłam i nabyłam. Nawet się za dobrze nie rozejrzałam bo byłam tuż przed 18.
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#156

Post autor: rudy1986 »

fajerka pisze:Byłam i nabyłam. Nawet się za dobrze nie rozejrzałam bo byłam tuż przed 18.
Zdecydowanie za pozno przyjezdzasz:P

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

norbertgk
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: ndz maja 22, 2016 10:37 pm
Lokalizacja: Góra kalwaria

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#157

Post autor: norbertgk »

Jak jest u was z wyceną szkła ?
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#158

Post autor: rudy1986 »

najlepiej maiolowo jezeli nie ma danego szkla na stronie albo PW
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#159

Post autor: fajerka »

Wiem ale o 17 wyszłam z pracy. Ale wyszłam chyba jeszcze przed 18 ;-) ruch jest
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#160

Post autor: rudy1986 »

no jest i nie ma co ukrywac:)
Dodano po przerwie do tego postu:
Obrazek



Zapraszam krewetkomianiakow na szkielka do karmienia i kociarzy na puszki (zawieraja duzo miesa)

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#161

Post autor: Glonislawa »

Jestem byłą klientką tego sklepu bo zlikwidowałam tam swoje konto. Straciłam tam mnóstwo nerwów. Sklep łamie prawa konsumenckie, mam problem z reklamacją, ale to też tam mają głęboko gdzieś chociaż są po terminie. Kupowałam w sklepie int. - część towaru jest tylko wirtualna, sprzedali mi też uszkodzony transporter ( rozszerzony uchwyt z jednej strony rączki nie trzymał się klatki - zwierzę upadło wraz z transp, ale w ich opinii to ja nie umiałam zamocować rączki( mam drugi identyczny - działa bez zarzutu i tam umiałam), sprzedali wadliwy klips do glonów- plastik pękł po dwóch czy trzech użyciach -też podobno nie umiałam używać. Uwielbiają tam robić z ludzi idiotów. Lekceważą i olewają klienta również prawa konsumenckie. Najgorszy sklep akwarystyczny z jakim miałam do czynienia. Pani w sklepie stacjonarnym - nie z tej ziemi- nie wie co ma , gdzie ma, o poradzie to można zapomnieć. Męża zrobiła mi w bambuko- udała, że przyjmuje zamówienie, a wcale go nie przyjęła. Ten sklep dla mnie koszmar. Na szczęście już miniony. Nikomu ze znajomych go nie polecę bo miałby do mnie potem pretensje. Mili to byli jak się tylko tam pieniążki zostawiało.

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#162

Post autor: Glonislawa »

Dla mnie ten sklep to koszmar, na szczęście już miniony bo zlikwidowałam tam konto. Jak z zakupem nie ma problemu to wszystko cacy. Jak jest problem z zakupem ( reklamacja) to zaczynają się schody. Łamią prawa konsumenckie. Dodatkowo pan właściciel?najemca? ajent? uwielbia z ludzi robić idiotów, że nic nie wie o reklamacji albo że się popsuło bo klient nie umiał użytkować. Kompletne dno. Część towarów z zamówienia int. - tylko wirtualna, nieistniejąca. Albo pani przyjmuje od męża zamówienie, rozmawia ze mną przez tel żeby niby potwierdzić, a potem się okazuje, że takiego zamówienia nie ma ! Najbardziej beznadziejny i nieprofesjonalny sklep akwarystyczny z jakim miałam do czynienia. Tylko nerwy i stres.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#163

Post autor: marcinzabki29 »

Nigdy mnie nie zawiedli.
Reklamowałem u nich nie raz.
Ostatnio żebym nie musiał dłużej czekać na reklamację, to dali mi nowy sprzęt z półki.
Ostatnio zmieniony pt kwie 28, 2017 7:47 pm przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#164

Post autor: rudy1986 »

Glonislawa pisze:Dla mnie ten sklep to koszmar, na szczęście już miniony bo zlikwidowałam tam konto. Jak z zakupem nie ma problemu to wszystko cacy. Jak jest problem z zakupem ( reklamacja) to zaczynają się schody. Łamią prawa konsumenckie. Dodatkowo pan właściciel?najemca? ajent? uwielbia z ludzi robić idiotów, że nic nie wie o reklamacji albo że się popsuło bo klient nie umiał użytkować. Kompletne dno. Część towarów z zamówienia int. - tylko wirtualna, nieistniejąca. Albo pani przyjmuje od męża zamówienie, rozmawia ze mną przez tel żeby niby potwierdzić, a potem się okazuje, że takiego zamówienia nie ma ! Najbardziej beznadziejny i nieprofesjonalny sklep akwarystyczny z jakim miałam do czynienia. Tylko nerwy i stres.
Prosze opisac problem na priv np lub na forum ogolnym o co chodzi

telefonotapatalkniete

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#165

Post autor: Glonislawa »

Jaki to świetny sklep, usuwają sobie negatywne posty. Nieuczciwy dla klientów, nieuczciwy na forum.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#166

Post autor: marcinzabki29 »

Glonisława, zapewniam Cię, że nikt tu postów nie usuwa.
Chyba byłem akurat z Koleżanką w Clariasie jak reklamowałaś ten klips.
Z tego co pamiętam to nie miałaś paragonu i nie bardzo byłaś w stanie wytłumaczyć kiedy go kupowałaś ;]
Pozdrawiam Marcin

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#167

Post autor: krasnal »

Glonislawa pisze: usuwają sobie negatywne posty
:what: :evil: --- znaczy się : mocni są :evil:
Awatar użytkownika

Andrzej7123
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: ndz lut 12, 2017 7:04 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Andrzej
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#168

Post autor: Andrzej7123 »

A ja polecam :D
112 l roślinne gupik endlera

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#169

Post autor: Glonislawa »

Dla mnie najgorszy sklep akwarystyczny z jakim miałam do czynienia. Nie polecę go nikomu bo znajomi mieliby do mnie pretensje. Najpoważniejszy mój zarzut to ten, że łamią prawa konsumenckie ( mam problem z reklamacją, są po terminie, ale nadal olewają). Lekceważenie klienta ( pani nie umie złożyć rączki do transportera i używać klipsa do glonów), wypieranie się ( nie ma takiej reklamacji), sprzedawanie wirtualnych towarów - potem okazuje się, że ich nie ma. Po prostu dno i żenada. Konto w tym "sklepie" zlikwidowałam.
Awatar użytkownika

jacekzabki
Noble
Posty: 601
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#170

Post autor: jacekzabki »

A ja tam pieniążki zostawiam nie tylko w dziedzinie akwarystyki ale także kupuję tam karmę dla swojego pupila. I z całą pewnością mogę ten sklep polecić i polecam go zawsze gdy tylko ktoś mnie zapyta gdzie kupić tanio i nie mieć później problemów z ewentualnymi reklamacjami.
W sumie to od dwóch lat nigdzie indziej nie kupowałem poza Clariasem
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#171

Post autor: marcinzabki29 »

Glonislawa pisze: plastik pękł po dwóch czy trzech użyciach -też podobno nie umiałam używać
Czyli jednak to byłaś Ty.
Przecież sama sugerowałaś, że jest źle skonstruowany.
Czemu teraz piszesz coś innego.
Przecież Pani która z Tobą rozmawiała, nic takiego Ci nie insynuowała.
Rozumiem to, że możesz być nie zadowolona, masz prawo, ale wypisujesz dziwne rzeczy. Nieładnie :shock:
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#172

Post autor: marcinzabki29 »

Piszesz w dwóch wątkach to samo, już się pogubiłem.
Pamiętam Twoją reklamacje, akurat byłem tam na zakupach.
Pamiętam też, że nie miałaś paragonu.
Sama sugerowałaś złą konstrukcję klipsa.
Pozdrawiam Marcin

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#173

Post autor: krasnal »

Za komentarz do tego zamieszania wystarczy zerknąć na
opinie z Al.... :arrow: => POLECAM (16649) - NIE POLECAM (12)
Chyba ,że tam tez mają wtyczki kasujące :x
Jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim d....
Glonislawa pisze: Nie polecę go nikomu bo znajomi mieliby do mnie pretensje
Ja przeciwnie - z czystym sumieniem po dokonaniu kilku.....u zakupów 8)
z mej strony EOT
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#174

Post autor: rudy1986 »

marcinzabki29 pisze: Piszesz w dwóch wątkach to samo, już się pogubiłem.
Pamiętam Twoją reklamacje, akurat byłem tam na zakupach.
Pamiętam też, że nie miałaś paragonu.
Sama sugerowałaś złą konstrukcję klipsa.
Marcin, nowe konto
Tez o tej sytuacji slyszalem, zaluje ze mnie przy tej sytuacji nie bylo.

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#175

Post autor: Glonislawa »

Tak, uważam, że klips był źle skonstruowany ( zamiast sprężynki czy gumki był zwykły, nieelastyczny plastik) i dlatego pękł. Nie wypisuję niczego innego niż powiedziałam w sklepie- proszę mi nie wkładać w usta swoich teorii. Zakup był przez sklep internetowy tylko ponoć była awaria w sklepie i wszystkie dane potracili w cudowny sposób - w tym te o zakupach. Odmówiono mi przyjęcia reklamacji i to jest łamanie prawa konsumenckiego. Klips był kupiony w sklepie za - o ile dobrze pamiętam ok. 16 zł. Użyłam go ze dwa razy, po czym pękł. To z pewnością jednak dlatego,że nie umiem użytkować klipsa bo jest bardzo skomplikowany.
Dodano po przerwie do tego postu:
Pani nie insynuowała tylko pan. A więc marcinząbki dlaczego wymądrzasz się w sprawach, o których wiesz może 1/5 ??? To jest dopiero NIEŁADNIE.
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#176

Post autor: rudy1986 »

co do awarii...... zdarza sie nawet najlepszym, nie raz trzeba bylo stawiac system od poczatku
Glonislawa pisze: Zakup był przez sklep internetowy tylko ponoć była awaria w sklepie i wszystkie dane potracili w cudowny sposób - w tym te o zakupach.
rozumiem ze chodzi o zgloszenie reklamacji?? w/g naszego prawa do klient ma udowodnicz jezeli nie posiada paragonu ze dokonal zakupu w danym sklepie. Nie na odwrot. Moze byc to wyciag z karty, paragon, osoba towarzyszaca ktora okresli dokladna godzine i date zakupu towaru
Glonislawa pisze: Odmówiono mi przyjęcia reklamacji i to jest łamanie prawa konsumenckiego.


A co do peknietego klipsu. 7 lat pracuje w branzy, sprzedalem chyba z 1000 sztuk takich klipsow bo sie swietnie sprawdzaly. Nikt nigdy nie wrocil z reklamacja

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#177

Post autor: Glonislawa »

Widzę, że tu jest towarzystwo wzajemnej adoracji i samouwielbienia. Dobre traktowanie w sklepie tylko dla zaprzyjaźnionych klientów.Klips popsuł się po dwóch czy trzech razach, moim prywatnym, podkreślam,zdaniem miał wadliwą konstrukcję ( plastik udający sprężynkę był zupełnie nieelastyczny - to jak miał się naginać i odginać) i dlatego pękł, zakup był przez sklep internetowy, nie mój problem, że niby awarię w sklepie int. mieli i w cudowny sposób potracili wcześniejsze zakupy. Klips był zakupiony w Clariasie za ok. 16 zł. Jest mi przykro, że tak tam oszukują. Chętnie kupowałabym w polskim sklepie, ale wróciłam do niemieckiego zooplusa bo tam nie robią problemów przy byle reklamacji i przestrzegają prawa. Pomijam już fakt innych problemów w tym sklepie jak na przykład sprzedaż wirtualnych towarów, których potem nie było. Dodam, że na początku oceniałam ten sklep bardzo dobrze, pracowała tam wcześniej bardzo miła pani. Teraz zlikwidowałam tam konto int. bo nie chcę tracić nerwów i pieniędzy.
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#178

Post autor: rudy1986 »

Glonislawa pisze: Widzę, że tu jest towarzystwo wzajemnej adoracji i samouwielbienia.
Tak. Zwlaszcza jezeli zaklada sie konto tylko i wylacznie oczernic sklep...... no ale taka mentalnosc Polaka:)



Co do reszty. Kazdy ma prawo wyboru. Zyjemy jeszcze w wolnym kraju
Ostatnio zmieniony pt kwie 28, 2017 9:12 pm przez rudy1986, łącznie zmieniany 1 raz.

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#179

Post autor: Glonislawa »

Jeżeli zakup był przez sklep internetowy to nie trzeba paragonu, tak się dowiedziałam w federacji. Też bym chciała żeby mój sprawdził to by nie było tego zamieszania, ale widocznie miał jakąś wadę fabryczną skoro inne nie pękały albo po prostu klienci nie reklamowali takiej duperelki za kilkanaście złotych. Według mnie ten klips powinien mieć inny środek, elastyczny - to nic by się nie działo. Szokuje mnie fakt, że sklep się wypiera do upadłego tego klipsa - ja pamiętam okoliczności w jakich go kupowałam - nie był nawet z półki tylko wyjmowany z koszyka bo towar był dopiero rozpakowywany,koszyk był w ostatniej przy końcu. Przepraszam, ale nie ciągam świadków na każde zakupy bo nie zakładam, że ktoś będzie chciał mnie oszukać.
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#180

Post autor: rudy1986 »

Glonislawa pisze: Jeżeli zakup był przez sklep internetowy to nie trzeba paragonu, tak się dowiedziałam w federacji
owszem jezeli zakup byl przez internet to jak najbardziej nie trzeba paragonu
Glonislawa pisze: Według mnie ten klips powinien mieć inny środek, elastyczny - to nic by się nie działo.
ale producent zrobil inaczej??
Kazdy moze myslec ze najlepiej jakby wykonanie bylo z tytanu badz technologi kosmicznej.

A tak z ciekawosci?? W jakim akwarium klips byl uzytkowany?? co Pani przypinala do klipsa??

Dein

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#181

Post autor: Dein »

rudy1986 pisze:[post]Zwlaszcza jezeli zaklada sie konto tylko i wylacznie oczernic sklep...... no ale taka mentalnosc Polaka:)
Ma do tego dziewczyna prawo, żeby sobie założyć konto dla jednego posta pasującego do tematyki forum. I ja bym tego nie nazwał oczernianiem.

Trochę chaos, ale chaos robi się tez wtedy, kiedy nie dopuszcza się do głosu kogoś, kto ma inne doświadczenia, tylko się osacza, bo nam się nie przytrafiło, wszystko widzieliśmy, wiemy lepiej, a w ogóle to tam pracujemy, więc dlaczego ktoś nas oczernia.

Więcej szkody robicie sklepowi, wchodząc w polemikę, niż te kilka odosobnionych negatywnych komentarzy niezadowolonej klientki. Ani to uprzejme, ani obiektywne.
Ostatnio zmieniony pt kwie 28, 2017 9:30 pm przez Dein, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”