Studio Akwarystyczne Shrimp

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Blurp
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
Płeć:

Studio Akwarystyczne Shrimp

#1

Post autor: Blurp »

Smocza 21
Otwarte 11-19, 10-16 w soboty

Sklep częściowo jest wierny swojej nazwie, mianowicie części kreweciarskiej. Spory wybór krewetek, w tym jedyna jaką widziałem w Warszawie atya gabonensis. Do tego paleta mchów, zdaje się hodowanych samodzielnie. (W tym również mchy rzadsze, jak fissidens fontanus. Dodając rozmaite podłoża i sprzęty - faktycznie wszystko czego potrzeba do założenia krewetkarium.

Z drugiej strony nie jest to "studio akwarystyczne", a zwyczajny sklep. Być może powstawał z myślą stworzenia miejsca na podobę zachodnioeuropejskich salonów, gdzieśtam przebija się nawet biała podłoga i ściany. Sklep ma jednak bardzo małą powierzchnię i jest zawalony towarem od podłogi do sufitu.

Do tego bardzo na plus wiedza i postawa sprzedającego - już na początku udzielił informacji jakie rodziny krewetek można trzymać razem i gdzie znajdują się zbiorniki każdej z nich. Nie wciskał ich na siłę, tylko poinformował. Dobre wyczucie klienta, początkowa inicjatywa a po wyczerpaniu pytań powrót do swoich obowiązków z ciągłą gotowością do dalszej pomocy.

Tylko bojowniki jakieś takie marne, w dodatku siedzące po ciemku w drugiej części sklepu :|
Awatar użytkownika

Sol
Gaduła
Posty: 176
Rejestracja: pt paź 02, 2009 4:02 pm
Lokalizacja: Wola
Na imię mam: Agata
Płeć:

Studio Akwarystyczne Shrimp

#2

Post autor: Sol »

Pamietasz po ile ma atya? Miałam je kiedyś piękne niebieskie potwory oj chętnie bym nabyła je :), czy maja tam jakieś miejsca do parkowania?
Awatar użytkownika

Autor
Blurp
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
Płeć:

Studio Akwarystyczne Shrimp

#3

Post autor: Blurp »

45zł, tylko jedna sztuka na stanie. Ta którą mają jest ładnie wybarwiona na niebiesko, także chyba opiekują się nią dobrze. (z tego co czytałem w sklepach zazwyczaj są szare i kolorów nabierają dopiero w domowym akwarium) Zdaje się że samiec.

Też planuję kupić za miesiąc-dwa, są przepiękne :wink: W internetach piszą że samice dorastają do 16cm, pracownik mówił za to że maks dyszka.


EDIT: sklep nie ma własnego parkingu ale niedaleko jest wielki parking przy jakimś centrum handlowym, ze 200-300 metrów na północ.
Ostatnio zmieniony pt maja 17, 2019 10:17 am przez Blurp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Sol
Gaduła
Posty: 176
Rejestracja: pt paź 02, 2009 4:02 pm
Lokalizacja: Wola
Na imię mam: Agata
Płeć:

Studio Akwarystyczne Shrimp

#4

Post autor: Sol »

Moja paskuda miała 12cm mniej więcej nawet brzeszczotki czmychały jak wychodziła z jaskini :), dobrze wiedzieć muszę ich odwiedzić w najbliższej przyszłości.
Awatar użytkownika

Autor
Blurp
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
Płeć:

Studio Akwarystyczne Shrimp

#5

Post autor: Blurp »

Ha, czyli jednak rosną większe! Dobrze wiedzieć, też chcę mieć olbrzyma. A czym karmiłaś?

EDIT: Ten duży parking jest przy CH Klif
Ostatnio zmieniony pt maja 17, 2019 10:28 am przez Blurp, łącznie zmieniany 1 raz.

Bella
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: sob mar 10, 2018 11:00 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Bella
Płeć:

Studio Akwarystyczne Shrimp

#6

Post autor: Bella »

Sklep właśnie zamknęli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”