CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ

Jarzy
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: śr lut 19, 2020 7:21 pm
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Na imię mam: Paweł
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#271

Post autor: Jarzy »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Tygrys
Weź człeku naucz się pisać po polsku. Już z jednego forum wyleciałeś z banem. Więcej dramatu potrzebujesz?
Clarias jest jednym z najlepszych sprzętowo i technicznie sklepów w mieście. Swego czasu skarżyli się,że przez koronę nie mają dość ludzi do obsługi na miejscu.
Ostatnio zmieniony ndz gru 06, 2020 4:29 pm przez Jarzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#272

Post autor: Tygrys »

To ich problem dramat to nie ban na forum wawarium.pl. Tylko przez to że braku części do filtrabi siadla mi biologia. Jak się sklep deklaruje że ma towar i wyślę go w 48 to ma to zrobić. Znalezienie części i mediów zajęło mi pół roku sieci.teraz sobie znalazłem nowy sklep sieci i odreki zrobiłem zapas na 12miesiecy.
A ban na forum w... Dostałem za pisanie prawdy i to nie dramat. Dramat był taki ze cały szlaktrafik. Naszczescie od dwuch miesięcy ruszył górę. I nie polecam tego sklepu i już tam od tamtej pory nie kupuje nawet na allegro też dałem se spokój.
zawieszony profil
Awatar użytkownika

jacekzabki
Noble
Posty: 601
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#273

Post autor: jacekzabki »

Osobiście to sklep Clarias uważam za najlepszy sklep akwarystyczny jaki jest na rynku i tylko tam robię zakupy pokarmu i sprzętu. Co prawda kiedyś ceny były dużo, dużo niższe niż u konkurencji (teraz są "tylko" niższe lub porównywalne).
A odbiegając od tematu:
Tygrysie. Podczas każdego wpisu na forum powinieneś wziąć do ręki słownik i choć starać się pisać poprawnie. Twoje wpisy są niezrozumiałe i kolą w oczy każdego kto dba o poprawność języka polskiego.

mpaw
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 28, 2010 4:51 pm
Lokalizacja:
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#274

Post autor: mpaw »

Chyba był, też miałem o nich niezłe zdanie, ale że od pierwszego grudnia czekam na realizację zamówienia to diametralnie zmieniłem o nich zdanie.
Kontakt tylko mailowy, wysłałem trzy zapytania o stan zamówienia, ale odpowiedziała mi cisza, mają klienta co zostawił u nich ładnych parę groszy głęboko w d... . Jakby ktoś pytał to zamówienie z wysyłką, opłacone przelewem z góry, wszystkie towary dostępne w ciągu 48h. Czekam tylko na upłynięcie regulaminowego czasu realizacji zamówienia i będę walczył o zwrot kasy.
Apistogramma WF:
allpahuayo, baenschi, diplotaenia, , elizabethae, erythrura, panduro, cf. personata, sp. Tefe, sp. Miua, sp. D12
Inne:
Dicrossus maculatus, Hypancistrus zebra, Tucanoichthys tucano, Nannostomus anduzei

Lucas
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: ndz mar 21, 2021 12:48 pm
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#275

Post autor: Lucas »

Zachęcony w większości pozytywnymi opiniami na forum zdecydowałem sie odwiedzić ten sklep i szczerze mówiąc poczułem się rozczarowany / fragmentami zażenowany.

Na stronie sklepu widoczne były 3 rodzaje akwariów: float / viv / opi, do tego spory wybór.

Po przyjeździe do sklepu i ciężko ocenić.. Ale chyba lekkie rozczarowanie:
1) Lokalizacja - zarówno pod kątem dojazdu jak i paru skrętów po schodach na piętrze - żebym nie wiedział czego szukam, zapewne bym nie znalazł :(
2) Sprzedawca - gonił jakieś dziecko wciskając mu lizaka... Rozumiem opieka nad wymagającym klientem jak reszta czeka.
3) Szukałem konkretnej maty której nie mieli - dostałem propozycję kupienia dwóch innych rzeczy + większej maty z której przecież mogę sobie sam coś przyciąć
4) Zapytałem o konkretny wariant bakterii do akwarium - ich również nie było i zostało zaproponowane coś innego.
5) Rybki bardzo ładne - ale jak nazwa wskazuje nie jest to sklep akwarystyczny tylko zoologiczny także nie jest ich dużo. Jest za to dużo różnego rodzaju akcesoriów, grot, filtrów - nie weryfikowałem niestety cen względem innych sklepów
6) Akwarium które przyjechałem obejrzeć (nie dostałem odpowiedzi na email) - według sprzedawcy, który nie wie o co mi chodzi, a o viv nie słyszał - nie ma.

ps.
Jak ktoś jest wrażliwy w kontekście pandemii - nie polecam, sprzedawca w wirusa nie wierzy :)

belfer54
Uczestnik
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 09, 2021 8:29 am
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Na imię mam: Marek
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#276

Post autor: belfer54 »

Od około miesiąca bywam dosyć często w Clarias. Jestem też w kontakcie mailowym. Jak dotychczas na każdą wysłaną wiadomość otrzymywałem odpowiedź w ciągu maksymalnie 10-15 minut.
Dlaczego Clarias?
Po dłuuugiej przerwie z akwarystyką postanowiłem trafić do sklepu, który ma dobre opinie i jest zlokalizowany blisko miejsca zamieszkania.
Dokonałem w Clarias kilku istotnych zakupów, włącznie ze zbiornikiem.
Na podstawie dotychczasowych wirtualnych kontaktów i osobistych wizyt jestem usatysfakcjonowany. Pracownicy sklepu bardzo mi pomogli w wielu sytuacjach. Sklep posiada dosyć bogaty asortyment a ceny - w porównaniu z niektórymi sklepami internetowymi - dosyć atrakcyjne.
Awatar użytkownika

souseta
Gość
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 07, 2021 8:28 am
Lokalizacja: Warszawa

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#277

Post autor: souseta »

że ktoś próbował się pod sklep podszyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”