[Warszawa Ulrychów/Wola] Akwarium proste (float, 80x35x40)

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
Walkingbeer
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 14, 2014 7:41 pm
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Na imię mam: Mateusz
Płeć:

[Warszawa Ulrychów/Wola] Akwarium proste (float, 80x35x40)

#1

Post autor: Walkingbeer »

Witam
Na sprzedaż mam akwarium proste o wymiarach 80x35x40 (standardowe 112l). Szkło float. Klejone przez firmę Wromak. Nosi ślady typowego użytkowania np. pojedyncze rysy od czyścika pod który dostała się drobinka piasku. Nie było przeze mnie jakoś szczególnie czyszczone więc przyszły kupujący musi je jeszcze przemyć z pozostałości kamienia z wody (wystarczy przelecieć kwaskiem cytrynowym, octem lub sera ph minus). Stan akwarium jak na zdjęciach. Akwarium opróżnione jakiś miesiąc temu, przez cały ten czas stało u mnie w mieszkaniu więc nie było po opróżnieniu wystawione na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Pozbywam się bo wymieniam je na inne już ze szkła OW. Dodatkowo mogę dorzucić w formie gratisu starą pokrywę Wromaka, nie była używana od dłuższego czasu i z tego co pamiętam światłówki są do wymiany (przepalone).

Akwarium nie wysyłam oraz nie dowożę, odbiór tylko i wyłącznie osobisty.

Cena jaka mnie interesuje to 30zł (dla porównania cena nowego w stanie idealnym to 170-200zł). Kontakt przez wiadomości prywatne.

Link do ogłoszenia na olx w celu obejrzenia zdjęć -> https://www.olx.pl/oferta/akwarium-pros ... FCwLP.html
Zablokowany