Proszę o pomoc

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
Hyperion68001
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: ndz lut 01, 2026 7:40 pm
Lokalizacja: Toruń

Proszę o pomoc

#1

Post autor: Hyperion68001 »

Dzień dobry
Wrzuciłem wczoraj krewetki do mojego akwarium, które ma już ponad miesiąc. No2 dzisiaj jest na poziomie 0,1, wcześniej było w porządku w normie. Co mam zrobić???? Krewetki wchodzą na rośliny pływające. nh4 jest poniżej 0,05

Mauree
Noble
Posty: 772
Rejestracja: sob maja 06, 2023 6:29 pm
Lokalizacja: Sopot

Proszę o pomoc

#2

Post autor: Mauree »

Podmienic 30 procent wody i dodać Seachem Stability. Jeśli masz napowietrzacz możesz go użyć też
ODPOWIEDZ