Dzień dobry
Wrzuciłem wczoraj krewetki do mojego akwarium, które ma już ponad miesiąc. No2 dzisiaj jest na poziomie 0,1, wcześniej było w porządku w normie. Co mam zrobić???? Krewetki wchodzą na rośliny pływające. nh4 jest poniżej 0,05
Proszę o pomoc
-
Hyperion68001
- Początkujący
- Posty: 12
- Rejestracja: ndz lut 01, 2026 7:40 pm
- Lokalizacja: Toruń
-
Mauree
- Noble
- Posty: 772
- Rejestracja: sob maja 06, 2023 6:29 pm
- Lokalizacja: Sopot
Proszę o pomoc
Podmienic 30 procent wody i dodać Seachem Stability. Jeśli masz napowietrzacz możesz go użyć też