Bojownik

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
Adrian
Uczestnik
Posty: 27
Rejestracja: ndz lut 10, 2019 6:45 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Bojownik

#1

Post autor: Adrian »

Cześć,
Czy znacie kogoś kto hoduje bojowniki? Chciałbym wprowadzić do swojego zbiornika młodego samca i szukam miejsca z którego mógłbym zdobyć ciekawy okaz. Wolałbym uniknąć sklepowych kubków :)
Awatar użytkownika

Komarowa
Moderator
Posty: 3144
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: No name

Bojownik

#2

Post autor: Komarowa »

Puchatku?
– Tak Prosiaczku?
– Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś.
Awatar użytkownika

Lilek
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 30, 2014 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa, Wawer
Płeć:

Bojownik

#3

Post autor: Lilek »

https://www.flowerfish.pl/ tam znajdziesz to czego szukasz
Awatar użytkownika

aquilamp
Zapaleniec
Posty: 443
Rejestracja: czw mar 21, 2013 11:26 am
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Bojownik

#4

Post autor: aquilamp »

Całkiem niezły wybór jest w sklepie rogatek. Ale głównie okazy z niższej półki cenowej niż flowerfish. Samce po 20 zł. Ale ładne. Niedaleko od rogatka masz aquariusa w Tesco na Górczewskiej. Tam już bardziej wykwintne odmiany, 50-80zl . W połowie drogi między rogatkiem a aquariusem otworzyli nowe kakadu na nowolazurowej. Też mają sporo bojowników. Po 26 zł. Te nowe kakadu fajnie się zapowiada. Mają bardzo duży wybór ryb.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika

lwica79
Zapaleniec
Posty: 206
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 11:37 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska
Na imię mam: Edyta
Płeć:

Bojownik

#5

Post autor: lwica79 »

ja mam trochę młodzieży na sprzedaż- powoli zaczynają pięknieć, płetwy się wydłużają...
np. taki samczyk ze zdjęcia - 25 zł - HM Marble i prawdopodobnie będzie to rosetail po tatusiu. Wychowywane w 300l z innymi rybkami (w tym innymi młodymi samcami) .. ten ze zdjęcia nadal tam pływa. Większość zadziornych już rozdzielam.

Obrazek
Dodano do tego postu po 6 minutach 10 sekundach
mam też takie dwa ciekawe samce do odsprzedania , ale ich wieku nie znam- kupiłam kilka miesięcy temu jako dorosłe.

Obrazek

Obrazek

kontakt 693 349 335 .
ps jestem z Białej Podlaskiej, więc w gre wchodziła by wysyłka - box + ogrzewacz - 30 zł
ODPOWIEDZ