transport akwarium

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
Krolic
Moderator
Posty: 797
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

transport akwarium

#1

Post autor: Krolic »

Cześć,
czy korzystaliście z kuriera / spedycji do transportu akwarium? Kupiłem ( w końcu ) akwarium o wymiarach 180x60x50 wraz z szafka i muszę je przetransportować (około 100 km) do Warszawy. Jedna z opcji która biorę pod uwagę to kurier. Googlowananie wypluło kilka firm które potencjalnie ma coś takiego w swojej ofercie - niestety żadna z nich nie odpowiedziała na wiadomość, może to kwestia świątecznego młynu. "Duzi" przweoźnicy nie są nawet zainteresowani. Za duże i za niestandardowe gabaryty :)

Po przydługim wstępie po- korzystaliście kiedyś z jakiegoś przewoźnika do transportowania akwarium - możecie kogoś polecić? Jaka jest przybliżona cena?
Awatar użytkownika

A.G.A.
Moderator
Posty: 3154
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: Agnieszka
Płeć:

transport akwarium

#2

Post autor: A.G.A. »

Może Kolega się podejmie.
Warto zapytać.

https://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=77&t=34962
Jeśli ktoś uzna, że nie jesteś wystarczająco dobry...to jego problem a nie Twój.
Wyłącz umysł, włącz serce.

Autor
Krolic
Moderator
Posty: 797
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

transport akwarium

#3

Post autor: Krolic »

Komarowa, dzięki. już naskrobałem do niego.
Awatar użytkownika

JJP2
Noble
Posty: 642
Rejestracja: ndz sty 07, 2018 12:56 am
Lokalizacja: Ciupagi
Na imię mam: Piotr

transport akwarium

#4

Post autor: JJP2 »

A nie możesz busa wynająć? Najtaniej chyba wyjdzie.
Wziąłeś tego klocka od Silvera?

Autor
Krolic
Moderator
Posty: 797
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

transport akwarium

#5

Post autor: Krolic »

JJP2, najprawdopodobniej tak się skończy. Ale cholernie nie chce mi sie z tym bujać :) naprawdę wolałbym opcje droższa a wygodniejsza. Ma już człowiek swoje lata ;) Ogłoszenie znalazłem po za forum wiec raczej nie jest to "klocek od Silvera" :)
Dodano do tego postu po 27 dniach 1 godzinie 15 minutach 35 sekundach
Akwarium przewiezione. Kończąc temat - może komuś przydadzą się te informację. Skończyło sie na wynajęciu samochodu - koszt 210 zł + paliwo.
Wrzucałem ogłoszenie dla przewoźników - nie wiem czy mogę podać stronę - usługę wyceniali od 300 do 400 zl ale miałem problem z dograniem terminów
ODPOWIEDZ