EasyCarbo w McTen 5000ml

Ogłoszenia i wątki archiwalne

neonka
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: wt sty 20, 2009 1:49 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: EasyCarbo w McTen 5000ml

#91

Post autor: neonka »

Ostatni post z poprzedniej strony:

A co z moją częscią? Jest weekend i mogę gdzieś podjechać po odbiór:)
200+112+63+54+25+20+20+27 OW w drodze;)=521l

kris82
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 7:33 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: EasyCarbo w McTen 5000ml

#92

Post autor: kris82 »

neonka, problemu nie widzę :)
Jak Ci wygodniej...albo możesz podjechać do mnie na Wawer albo umówimy się w centrum pod Rotundą i może jeszcze komuś to ułatwi odbiór. Dla mnie obojętnie, preferowałbym tylko godziny wieczorne (po 19)
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Re: EasyCarbo w McTen 5000ml

#93

Post autor: ziabak »

kris82 - no właśnie poza Bielanami jestem non stop, ale tak pracuję, że nic poza obowiązkami codziennymi przy stadzie moich zwierzów i pracą nie udaje mi się zrobić :/ ALE - właśnie rozpoczęłam urlop i w tym nadchodzącym tygodniu postaram się EC odebrać :)
ps. z odbiorem przez Bożenę już mi może nie wyjść, bo się biuro na Pradze likwiduje i właśnie jestem w trakcie przeprowadzki... na Sadybę, więc jedno dogodne miejsce kontaktowe mi się wykruszyło :( już mnie właściwie na Padze nie ma...
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.

kris82
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 7:33 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: EasyCarbo w McTen 5000ml

#94

Post autor: kris82 »

a na Sadybie w którym miejscu? jeśli blisko gdzieś trasy Łazienkowskiej to też problemu nie będzie, bo mam po drodze z pracy. Nawet jeśli nie, to nie wiem czy w tamte okolice nie będę musiał podjechać po rybki do gościa (ale to na pewno dopiero w następnym tygodniu, bo muszę autko naprawić)

kris82
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 7:33 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: EasyCarbo w McTen 5000ml

#95

Post autor: kris82 »

Kilka informacji, które właściwie zaraz po zakupie powinienem tutaj umieścić. Zrobię to teraz (lepiej późno niż wcale):

dozowanie: 1-2ml/50L wody dziennie, przy czym zaleca się 2ml przy dużej obsadzie roślin
data produkcji: 09/12/2009
data ważności: brak informacji na opakowaniu
Awatar użytkownika

tomekm
Zapaleniec
Posty: 439
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 9:01 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: EasyCarbo w McTen 5000ml

#96

Post autor: tomekm »

Z moich doswiadczen lepiej dawac 2x dawke zalecana czyli spokojnie 3-4ml/50l no chyba ze faktycznie mamy bardzo malo roslin. Co do daty waznosci to najczesciej 5 lat od daty produkcji.

Martin
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: pn cze 29, 2009 3:30 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: EasyCarbo w McTen 5000ml

#97

Post autor: Martin »

Siema.

Kupiłem easycarbo.

Podpowiedzcie mi ile go podawać?

W tej chwili bardzo zależy mi na wzroście mchów.

Akwarium Kostka 10 litrów z krewetkami.
Woda do podmian z warszawskiego kranu ;)

W tej chwili leję 0,2 ml dziennie (wg dawki zalecanej przez producenta)

Czy mogę spokojnie podnieść dawkę do 0,4 - 0,5 ml bez wyrządzania szkody krewetkom?

Pozdro!!
Zablokowany