Ostatni post z poprzedniej strony:
Batonik26Nie chodzi o ogłaszanie katastrofy, tylko o analizę problemu.
Przecież już doszedłem do tego, że kolega przez 3 miesiące odmulał poprzez zagrzebywanie brudu w żwirku.
Dlatego pytam skąd ten poziom NO2
Może trzeba oczyścić żwir aż do dna, może podmieniać więcej wody?
Czy dobrze oceniłem stan ryb?











