Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
ZuzAnnaNet
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 16, 2015 5:09 pm
Telefon: 6654.....
Lokalizacja: Warszawa, Stalowa Wola
Na imię mam: Renata
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#1

Post autor: ZuzAnnaNet »

Oferta nawozów akwarystycznych użytkownika ZuzAnnaNet zwany dalej FIRMĄ występującą na forum jako ZuzAnnaNet obowiązujaca od 18.07.2015 roku.

F.H.U. „ZUZ-ANNA” Renata Zajdel
Wańkowicza 71/13
37-450 Stalowa Wola
Kontakt: prywatna wiadomość na forum lub email: zuz.anna.net@gmail.com
Tel. 665 483 863
531 632 102
codziennie 12.00 -17.00

W podanym niżej linku znajduje się oferta firmy:

https://aquariumplantr.sklep.pl/

Jeżeli potrzebujecie jakiś nawóz a nie ma go na sklepie, jesteśmy go wstanie dla Was ściągnąć pod warunkiem zamówienia grupowego lub zamówienia większej ilości substancji z racji konieczności zamówienia ilości hurtowej, a nie ma sensu by reszta nam się marnowała ( wszystko ma swój termin przydatności) . Zapytania dotyczące dostępności i ew. zamówienia jakiegoś produktu proszę składać na PW lub e-mail.

Wysyłamy paczki Pocztą Polską, kurierem lub poprzez paczkomaty. Realizujemy także paczki za granicę w krajach Unii Europejskiej do USA i Kanady.

Po wykonaniu przelewu wystarczy, że Kupujący prześle potwierdzenie przelewu wygenerowane przez bank lub skan czy fotkę na adres mailowy lub jeśli wygodniej mms’em a wtedy przesyłkę wysyłamy nie czekając na księgowania międzybankowe.
Umożliwiamy również płatności przez Pay Pal, w takiej sytuacji kupujący ponosi koszty jakie Pay Pal nalicza za płatność.
Udostępniamy również płatności internetowe oraz kartą.

Po otrzymaniu informacji o zapłacie, przygotowujemy przesyłkę i wysyłamy, na ogół jest to w ciągu 24 godzin w dni robocze, w godzinach 12.00- 14.00.

O wysłaniu przesyłki informujemy mailem, podając nr nadania i link do strony przewoźnika by można było przesyłkę śledzić.

Sklep prowadzi szeroką ofertę rabatową a każdy dokonujący zakupu po raz pierwszy otrzymuje również rabat 10% wartości zakupów

Rabaty są udzielane od łącznej sumy wartości zakupów bez kosztów wysyłki.

Przy zakupach na kwotę wyższą niż 101,00zł po uwzględnieniu rabatów - wysyłka GRATIS!

Koszty wysyłki zależą od ogólnej wagi przesyłki a także gabarytu przesyłki. Na stronie sklepu są one dokładnie podane.
Poniżej podaję orientacyjne koszty wysyłki:

Koszt wysyłki do 300g polecony ekonomiczny 5,50zł lub polecony priorytet 6,50zł
Koszt wysyłki do 900g polecony ekonomiczny 10,00zł lub polecony priorytet 12,00zł
Koszt wysyłki do 1800g polecony ekonomiczny 12,00zł lub polecony priorytet 14,00zł
Koszt wysyłki do 4,8 kg paczka ekonomiczna 14,00zł lub paczka priorytet 15,00zł
Kurier do 29kg - 17,00zł
Paczkomat do 3,5kg lub więcej - 11,00zł

Wszystkie nawozy są I klasy czystości c.z. 99-99,99% a chelat Fe 13% jest chelatowany przez EDTA i HEEDTA.
Producent nawozów zapewnia 5lat trwałości.

Konta bankowe posiadamy w bankach: BPH, mBank i Pekso SA (dawny żuberek). Przyjmujemy płatności w PLN oraz EURO a także przez Pay Pal w dowolnej walucie akceptowanej przez PayPal.

Wszelkie dane osobowe udostępnione dla celów transakcji będą wykorzystywane tylko i wyłącznie dla celów tej transakcji zarówno przez Sprzedawcę jak i Kupującego.

Wystawiamy faktury - należy to zgłosić przy składaniu zamówienia.

Dla użytkowników FAWA kod na dodatkowy 5% rabat do wykorzystania przy zakupach w sklepie

https://aquariumplantr.sklep.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

4b991be630

kod wystarczy wpisać podczas kompletowania koszyka zakupów. Rabaty można łączyć. Ważność kodu do 31.12.2015 roku.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Ostatnio zmieniony pt lis 06, 2015 8:25 pm przez ZuzAnnaNet, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#2

Post autor: mimag »

Witam serdecznie, od dłuższego czasu kupuje sole od Pani Renaty, milo ze tutaj zajrzała. Szczerze polecam sole od niej, zawsze pełna informacja o towarze i dobrze zapakowana przesyłka.
:arrow: Czy torebki z solami są nadal z naklejkami i każda jest opisana co zawiera?
100x40x50 JUWEL RIO 180

marekmich
Zapaleniec
Posty: 347
Rejestracja: ndz kwie 20, 2014 4:50 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Na imię mam: Marek
Płeć:

Re: Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#3

Post autor: marekmich »

Również kupuje o prawie roku i polecam.
Ostatnio robiłem zakup i naklejki byly.
namazane z lumii 930

Autor
ZuzAnnaNet
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 16, 2015 5:09 pm
Telefon: 6654.....
Lokalizacja: Warszawa, Stalowa Wola
Na imię mam: Renata
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#4

Post autor: ZuzAnnaNet »

Zawsze staram się by nawozy były dokładnie opisane pod kątem składu chemicznego, dawkowania i co najważniejsze każdy nawóz ma podaną informację typu " podanie X ml nawozu do akwarium w którym jest 100l rzeczywistej wody, podniesie poziom pierwiastków o tyle i tyle" dotyczy to nawozów mikro i nawozów makro w tym i soli. Ułatwia to życie gdyż nie trzeba już nic obliczać tylko w zależności czego brakuje w akwarium tyle podawać by uzyskać pożądany poziom danego pierwiastka. Opis podany jest na etykiecie jak również w dołączonym opisie "papierowym".
Przy wysyłkach za granicę opisy i etykiety są po polsku i angielsku by kupujący nie miał problemów z przesyłką przez nawozy do akwarium.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#5

Post autor: Lech-u »

Dobra! Jestem gotowy przetestować.
Poproszę porcję na 1200 litrów wody w akwarium.
Proszę o micro i macro (plus wszelkie gratisy, chelaty i sole), które wystarczą na co najmniej 2-3 miesiące regularnego dawkowania do akwariów mocno obsadzonych ziołami. Oczywiście CO2 jest dawkowane według potrzeby. pH w zbiornikach wynosi od 6,66 do 6,85. Światło minimum 0,7 W/l (lub więcej). Temperatura ok. 28 stopni Celsjusza. Woda RO, czyli w akwarium jest "miękko".

Proszę także o pełny skład (w rozbiciu na suche składniki) zarówno w % wagowych i objętościowych jak i bezwzględnych ilościach każdego związku w gramach lub miligramach. Zanim kupię, chciałbym przeczytać wszystkie ulotki (etykiety) do tych soli (mieszanek).

Resztę domówimy na PW.

Mogę wystawić recenzję na forum, ale wtedy traktuję to jako zlecenie. I będą potrzebne testy na zawartość różnych substancji w wodzie akwariowej. Akwaria sterowane komputerowo.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

sylwekw
Maniak
Posty: 926
Rejestracja: śr mar 27, 2013 1:52 pm
Lokalizacja: Okolice Nieporętu
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#6

Post autor: sylwekw »

O rany Lechu, ale Ty jesteś wymagający :-) wszyscy sobie liczą ręcznie albo kalkulatorami a TY byś chciał gotowca i to jak szczegółowego :-)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#7

Post autor: Lech-u »

sylwekw pisze:O rany Lechu, ale Ty jesteś wymagający wszyscy sobie liczą ręcznie albo kalkulatorami a TY byś chciał gotowca i to jak szczegółowego
Nie ma kompromisu dla jakości!
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

silver007
Zapaleniec
Posty: 491
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 9:52 pm
Lokalizacja: Michałów - Reginów

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#8

Post autor: silver007 »

Rabaty naprawdę niezłe! :) Przy następnym zakupie soli na pewno wypróbuję ZUZ-ANNĘ :)

Autor
ZuzAnnaNet
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 16, 2015 5:09 pm
Telefon: 6654.....
Lokalizacja: Warszawa, Stalowa Wola
Na imię mam: Renata
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#9

Post autor: ZuzAnnaNet »

Drogi Lechu, ( o ile wiem forma „per ty” na forum nie jest niczym obraźliwa)

Nawozy, które sprzedaję na Allegro sprzedaję już od wielu lat. Wśród kupujących jest wielu akwarystów z różnych forów akwarystycznych jakie są w Polsce jak i w innych krajach.
Kilka miesięcy temu administratorzy innego forum akwarystycznego sami się do mnie zwrócili czy mogła bym przygotować dla forumowiczów ofertę rabatową. Ofertę taką przesłałam i została umieszczona na forum nie przeze mnie a przez administratorów ( oni są również moimi klientami).

Z racji tego, że również wielu użytkowników FAWA od dawna jest moimi klientami i wiedzą, że inne forum ma ofertę rabatową na zakupy u mnie, sami zapytali czy nie mogła bym przygotować takiej oferty dla użytkowników FAWA. Oczywiście zanim założyłam post wysłałam zapytanie do administratorów FAWA czy byli by taką ofertą zainteresowani. Do dziś nie otrzymałam odpowiedzi ale użytkownicy i pisali do mnie i dzwonili czy wreszcie mam dla nich jakąś ofertę rabatową namawiając mnie by założyć post tu gdzie został założony.

Jeśli chodzi o nawozy jakie są w ofercie, wszystkie zostały sprawdzone już dokładnie przez 10, 20 może nawet i 30 tysięcy osób. Każdy decydujący się na zakup mógł dokonać kolejnego zakupu lub kupić u innego sprzedawcy. Stali klienci, którzy już od lat kupują u mnie nawozy, a jest to 30% wszystkich kupujących choćby przez to, że kupują nawozy u mnie już wydali opinie o produkcie a i po części o sprzedawcy. Dla mnie jest to najcenniejsza recenzja jaką można otrzymać.

Na każdym opakowaniu soli podaję na etykiecie skład chemiczny podany przez producenta % i wagowy g/l. Informacja ta jest po to, że jeśli ktoś potrafi korzystać z wzorów chemicznych na stężenia to potrafi obliczyć sobie na potrzeby swojego akwarium jak przygotować roztwory i jak podawać by osiągnąć określony poziom pierwiastków w swoim akwarium. Informuję też o tym dlatego, że w Polsce sprzedawanych jest kilka rodzajów KNO3, K2SO4, MgSO4 różniących się składem chemicznym. Nie wielkie są to różnice ale jeśli korzysta się z kalkulatorów internetowych to warto te dane znać by nie być w błędzie, że podaje się tyle ale kalkulator obliczony jest na inne np. K2SO4 a tym samym osiągnę inny poziom K i S niż kalkulator mi wylicza. O ile taki błąd obliczeniowy jest dopuszczalny przy stosowaniu K2SO4, MgSO4 i KNO3 w akwarium to lepiej nie mylić się w przypadku KH2PO4.

Nawozy mikro i makro są mieszankami różnych pierwiastków. Mieszanki te były już przetestowane na naszych akwariach i wypróbowane przez całą rzeszę akwarystów. Nigdy żaden z nawozów nie wyrządził szkody u akwarysty. Gdyby tak było od razu wpadły by negatywne komentarze.
Każdy kupujący taką mieszankę otrzymuje dokładną informację „ rozpuszczając 1 opakowanie MIKRO w XXX ml wody i podając dawkę np. 1 ml dziennie do akwarium, w którym jest 100l rzeczywistej wody podniesie poziom pierwiastków o tyle i tyle i dotyczy to wszystkich pierwiastków jakie są w mieszance.

Oczywiste jest, że nie podam Ci informacji dokładnie ile gram jakiej substancji wsypuję do danego woreczka by uzyskać mieszankę np. Makro lub Mikro bo nie obrażając oczywiście nikogo albo Ty uważasz mnie za osobę bezmyślną bo bezmyślna bym była gdybym tę informację podała. Albo sam jesteś „zbyt wielkim optymistą” by uważać, że podam Ci moją słodką tajemnicę.

Z resztą podaj mi przykład tzw. Profesjonalnych sprzedawców na Allegro, którzy pofatygują się by podać choć skład chemiczny i gęstość soli jakie sprzedają ( na ogół widnieje np. K2SO4 100g). A jeśli sprzedają nawozy w płynie to ich butelki może są profesjonalnie przygotowane ale kody kreskowe EAN z tych butelek z nawozami są bezczelnie skopiowane z kosmetyków. Znacie jakąś firmę produkującą kosmetyki, która produkuje nawozy do akwarium? Bo ja nie. (Sam sprawdź jeśli nie wierzysz).
Oczywiście całość wygląda na profesjonalnie przygotowany nawóz najwyższej jakości bo najwyraźniej sprzedawca ma kupującego za człowieka wielkiej wiary ( nie obrażając nikogo), który „łyknie” ten myk za „profeskę”.
Na nawozach przeze mnie sprzedawanych nie ma kodu kreskowego ( mydła w płynie ani fluidu) a jeśli kod jest to dotyczy tego co opakowanie zawiera.
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2015 10:11 pm przez ZuzAnnaNet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#10

Post autor: Lech-u »

Oj, oj, oj...
Chyba jednak się nie zrozumieliśmy:

Intencja Lech-a: Zamawiam u Ciebie zestaw micro i macro na 2-3 miesiące podawania w akwariach o pojemności ok. 1200 litrów.
"Zamawiam" czyli chcę kupić.
A więc jest zyupełnie odwrotnie niż napisałaś, bo:
chcę zrezygnować na 2-3 miesiące z dotychczasowego dostawcy nawozów na rzecz Twoich. I chcę za to normalnie i uczciwie zapłacić.

A cała reszta wynika z powyższego: zadałem kilka pytań, żeby mieć wiedzę co i jak podaję.

Na pewno nie po to, żeby Ciebie stąd wykurzyć. Hehehe. Nie spodziewałbym się, że możesz tak odczytać mojego posta. Przepraszam.

Zatem wracając do meritum sprawy: jak i gdzie mogę zamówić podaną porcję nawozów micro i macro? Ile to będzie kosztowało? I czy mogę liczyć na podanie choćby części informacji, o które proszę? Chciałbym świadomie podawać nawozy, stąd moje dociekliwe pytania.

Ostatnie zdanie z mojego poprzedniego postu (o tych testowaniach) było swego rodzaju propozycją, z której nie musisz wcale skorzystać.

Ot co.

Jeszcze raz przepraszam za to, że napisałem mało przejrzyście i stąd całe nieporozumienie.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Autor
ZuzAnnaNet
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 16, 2015 5:09 pm
Telefon: 6654.....
Lokalizacja: Warszawa, Stalowa Wola
Na imię mam: Renata
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#11

Post autor: ZuzAnnaNet »

Korekta postu wprowadzona zbędne rzeczy usunięte :)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#12

Post autor: Lech-u »

ZuzAnnaNet pisze:Korekta postu wprowadzona zbędne rzeczy usunięte
Dasz info, co dalej robimy z moim zamówieniem?
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Autor
ZuzAnnaNet
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 16, 2015 5:09 pm
Telefon: 6654.....
Lokalizacja: Warszawa, Stalowa Wola
Na imię mam: Renata
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#13

Post autor: ZuzAnnaNet »

Poszło na PW kwestie oświetlenia możesz pominąć bo jest w innym wątku o czasie podawania nawozów.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#14

Post autor: Lech-u »

Dzięki. Czekam na finał sprawy...

PS. wystawiasz faktury może?
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Autor
ZuzAnnaNet
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 16, 2015 5:09 pm
Telefon: 6654.....
Lokalizacja: Warszawa, Stalowa Wola
Na imię mam: Renata
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#15

Post autor: ZuzAnnaNet »

Oczywiście faktury wystawiam

Rrrrogaty

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#16

Post autor: Rrrrogaty »

ZuzAnnaNet też korzystałem z Twojej oferty. :)

Zaciekawił mnie jednak wtręt, że na rynku są dostępne 'różne' KNO3 czy inne sole. Możesz ten temat rozwinąć o ile nie jest to tajemnica firmy ;). Zawsze wydawało mi się, że saletra potasowa to saletra potasowa i nie ma różnych, a jeśli już się czymś różnią to poziomem czystości np. czysty do analiz/techniczny. Chodziło Ci może o stopień uwodnienia niektórych soli jak np. Mg2So4?
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#17

Post autor: marcinzabki29 »

....
Ostatnio zmieniony pt lis 06, 2015 9:32 pm przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
ZuzAnnaNet
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 16, 2015 5:09 pm
Telefon: 6654.....
Lokalizacja: Warszawa, Stalowa Wola
Na imię mam: Renata
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl Kod na dodatkowy rabat

#18

Post autor: ZuzAnnaNet »

Dla użytkowników FAWA kod na dodatkowy 5% rabat do wykorzystania przy zakupach w sklepie

https://aquariumplantr.sklep.pl/

4b991be630

kod wystarczy wpisać podczas kompletowania koszyka zakupów. Rabaty można łączyć. Ważność kodu do 31.12.2015 roku.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Koziol
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: wt wrz 30, 2014 6:19 am
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Rafal

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#19

Post autor: Koziol »

Czekamn a na noworoczne rabaty :)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#20

Post autor: Lech-u »

Czy te nawozy nadal są aktualne?
Jakoś strona www nie działa.

Korzystał ktoś ostatnio?
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oferta rabatowa dla użytkowników fawa.pl

#21

Post autor: Lech-u »

Jednak już koniec tego źródła nawozów. Właścicielka poprosiła o usunięcie tej oferty...

A więc do Archiwum!
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Zablokowany