Sklep AMUSTELA

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

Winter
Noble
Posty: 1455
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:38 am
Lokalizacja: Sadyba
Na imię mam: Magda
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#91

Post autor: Winter »

Ostatni post z poprzedniej strony:

To jednak pojadę :-D Dzięki za sprawdzenie.
Magda
----------------------------------
200L - roślinne, neony czerwone, bystrzyki, błyszczyki brylantowe, kiryski i glonojad
topics15/6898.htm

robinho00
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: śr paź 19, 2011 5:21 pm
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Na imię mam: Eryk
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#92

Post autor: robinho00 »

Tak, zbiorniki zalane ale chyba jeszcze ryb nie było :D
Awatar użytkownika

Gosica
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 8:08 pm
Lokalizacja: Warszawa-Stegny
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#93

Post autor: Gosica »

Byłam wczoraj i jeszcze pustka.
126l
Awatar użytkownika

Winter
Noble
Posty: 1455
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:38 am
Lokalizacja: Sadyba
Na imię mam: Magda
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#94

Post autor: Winter »

Faktycznie rybek jeszcze nie ma. Powiedziano mi, że będą pod koniec przyszłego tygodnia. Są za to świeże rośliny. Kupiłam bardzo ładną Liliaeopsis brasilinsis :-D
Magda
----------------------------------
200L - roślinne, neony czerwone, bystrzyki, błyszczyki brylantowe, kiryski i glonojad
topics15/6898.htm
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#95

Post autor: saintpaulia »

Właśnie poluję na tę roślinkę, w jakiej cenie była?
Awatar użytkownika

Winter
Noble
Posty: 1455
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:38 am
Lokalizacja: Sadyba
Na imię mam: Magda
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#96

Post autor: Winter »

24 zł.
Magda
----------------------------------
200L - roślinne, neony czerwone, bystrzyki, błyszczyki brylantowe, kiryski i glonojad
topics15/6898.htm
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#97

Post autor: saintpaulia »

Dziękuję za odpowiedź. :)
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#98

Post autor: zorbek »

Są już rybki, nieduże ilości ale są, no i ceny "znormalniały".
Neony po 2,5. Platka, mieczyk ramirezki po 6 pln.
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#99

Post autor: falco »

Co jakiś czas zaglądam i... jestem pod dużym wrażeniem zmian. Bardzo obszerna "ściana" z kilkoma rzędami (czystych i zadbanych!!) zbiorników. Na każdym zazwyczaj pełna nazwa ryb wraz z cenami, które jak już zostało zauważone są jak najbardziej do przyjęcia. Oprócz stad "standardowych" ryb, nie brakuje także rzadkich i ciekawych propozycji.

P.S. Na asortyment nie patrzyłem (jest tego duuużo), więc co do cen sprzętu/karm/itp. się nie wypowiadam.
Obsługa krząta się przy baniakach, zagaduje czy w czymś pomóc (wybór, warunki, itp.). Duży plus, oby tak dalej :!:
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

vairus
Uczestnik
Posty: 25
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 6:45 pm
Lokalizacja: warszawa mokotow
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#100

Post autor: vairus »

Bylem dzisiaj fakt duży wybór ale ceny powalają na kolana mikrozorium oskrzydlone za koszyk chcieli 35 zł reszte asortymentu też maja w wygórowanych cenach polecam nadzianym bufonom :)
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#101

Post autor: Drottnar »

Vairus, od razu trzeba ubliżać?

roltex
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 22, 2013 11:35 am
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów

FATALNA obsługa - Sklep AMUSTELA

#102

Post autor: roltex »

DROGO I FATALNA obsługa! Źle zapakowali świetlówkę, która nie była tania (ok. 80 zł) - kiedy wziąłem ją do ręki wypadła i stłukła się. Odmówili zwrotu pieniędzy, na odczepnego dali mi 20% opustu za zakup kolejnej. Gorąco ODRADZAM. Polecam ZAKUPY W INTERNECIE - tam zawsze mamy możliwość zwrotu towaru w reakcji na złą obsługę
Awatar użytkownika

Przemo_K
Uzależniony
Posty: 500
Rejestracja: pn lut 11, 2013 1:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#103

Post autor: Przemo_K »

Skoro tak drogo to czemu kupowałeś tam świetlówkę?
182l, 27l
Awatar użytkownika

Archonus
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: wt mar 27, 2012 1:52 am
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#104

Post autor: Archonus »

Ciekawe jest to, ze ostatnio jesli widze kogos bluzgajacego na jakis sklep to przewaznie ma 1 post i jest to nowy profil na forum.
Zakladac konto tylko po to by zjechac sklep ? Dziwne troche .
Awatar użytkownika

emil
Zapaleniec
Posty: 287
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 1:07 pm
Telefon: 793439010
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#105

Post autor: emil »

Archonus pisze:Ciekawe jest to, ze ostatnio jesli widze kogos bluzgajacego na jakis sklep to przewaznie ma 1 post i jest to nowy profil na forum.
Antyreklama :D
Kluczem do sukcesu w akwarystyce jest wiedza, opanowanie, cierpliwość. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#106

Post autor: mimag »

A ja znam przypadki, gdzie osoba zle potraktowana przez sklep czujaca sie bezsilna choc w taki sposob chce wyrazic swoją opinie i zaznaczyc w sieci ze dany sklep nie był wporządku i rejestruje sie na danym forum tematycznym aby ten wpis umiescic. Mysle ze nie ma co zastanawiac sie jaki cel miał wpis kolegi tylko przyjac to jako jego opinie. Byc moze inne osoby potwierdza w najblizszym czasie lub tez zaprzeczą ze takie rzeczy maja tam miejsce.
PS. osobiscie u nas na forum na samym początku zostałem posadzony wlasnie o taki wpis ktory byl szczerze i prawdziwie wpisany a odebrany jako falszywe informacje.
100x40x50 JUWEL RIO 180

vairus
Uczestnik
Posty: 25
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 6:45 pm
Lokalizacja: warszawa mokotow
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#107

Post autor: vairus »

Tak samo było zemną moderator odrazu posadził mnie oto że pracuję w jakimś innym sklepie tego typu :)
a jak zakładasz nowe akwa to chcesz zawsze sie dowiedzieć gdzie i co mozna kupić aby nie jezdzic bez celu.
Moderatorom życze aby się opanowali z uwagami i banowaniem poto są zakładane posty na tenat sklepów aby wyrażać swoje opinie
poto są chyba zakładane fora

roltex
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 22, 2013 11:35 am
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów

Re: Sklep AMUSTELA

#108

Post autor: roltex »

Odpowiadając na uwagi użytkowników forum.
W sklepie AMUSTELA jest wyjątkowo drogo, ale mi się spieszyło, bo przed Świętami wszyscy mamy mnóstwo na głowie i dlatego nie bawiłem się szukanie w necie, tylko poszedłem do najbliższego sklepu (dodam, że kupowałem 4 świetlówki i nowy odmulacz, więc rachunek był wysoki). Po raz kolejny okazało się, że "co nagle to po diable"
Rzeczywiście założyłem sobie konto po to, aby przekazać informację o tym, jak źle zostałem obsłużony. Zrobiłem to w nadziei na to, że może ktoś przeczytawszy mój post dojdzie do wniosku, że nie warto ufać Państwu z tego sklepu. Ja się poczułem po prostu oszukany i szczerze mi żal tych, którzy po wizycie w AMUSTELI będą się czuli tak samo jak ja. I mam też nadzieję, że mojego posta przeczyta ktoś z personelu tego sklepu. Jeżeli skutkiem mojego postu będzie to, że kolejny klient, któremu się przydarzy to, co mnie, zostanie potraktowany przez personel sklepu jak należy, to na pewno wyjdzie to nam, entuzjastom akwarystyki na dobre.
Awatar użytkownika

jgoluch
Guru
Posty: 2161
Rejestracja: pn lip 23, 2012 12:50 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

Re: Odp: Sklep AMUSTELA

#109

Post autor: jgoluch »

Nie przejmuj się Roltex.
W tym sklepie nastawieni są tylko na zysk.
Nie raz byłem tego świadkiem.
Raz nawet zwróciłem uwagę ekspedientowi, to później przez miesiąc patrzyli na mnie krzywym wzrokiem.

Pokaż Uwagi moderatora

adamu555
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 03, 2012 11:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#110

Post autor: adamu555 »

Miałem zamiar kupić świetlówki T5 power glo 39W w tym sklepie amustela za 106 zł/szt, ale po przeczytaniu posta roltexa, chyba jednak tego nie zrobię ;-p
Gdzie polecacie kupić świetlówki? Jeśli przez internet, to z jakiej strony?
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#111

Post autor: Drottnar »

Akwamaniak.pl, zoolight.pl albo clarias.pl
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#112

Post autor: Lech-u »

W Obi!
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#113

Post autor: Drottnar »

Power glo w OBI?
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#114

Post autor: zorbek »

Tylko w OBI też uważaj, bo jak Ci się za kasą rozbije to też Ci nie wymienią.
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

Przemo_K
Uzależniony
Posty: 500
Rejestracja: pn lut 11, 2013 1:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#115

Post autor: Przemo_K »

Byłem dziś w tym sklepie i na gorąco chciałbym napisać to co zobaczyłem :shock:
Ogólnie zbiorniki zadbane, ryby w dobrej kondycji i tak szedłem wzdłuż regałów, aż natrafiłem na samym końcu na bojki.
Na głównym planie stoi piękna kula (nie więcej niż 5 litrów) a w niej bojownik :?
Nie mogłem się powstrzymać i wskazując pracownikowi (bo na pewno nie akwaryście) kulę mówię: "ładny przykład dajecie klientom i młodym akwarystom" na co pan do mnie spojrzał na kulę na mnie i rzecze "ale o co chodzi?" Ech... :shock:
182l, 27l
Awatar użytkownika

jgoluch
Guru
Posty: 2161
Rejestracja: pn lip 23, 2012 12:50 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#116

Post autor: jgoluch »

Heh... dziwne, że nie zwróciłeś uwagi na ten rząd 20 kubeczków z bojownikami : (
Ogólnie baniaki są tam w miarę dobrze prowadzone, sporadycznie czasem pojawiają się trupki, ale nie jakoś nagminnie.
Co też ma swoje przełożenie na cenę tych ryb...
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#117

Post autor: zorbek »

jgoluch pisze:Raz nawet zwróciłem uwagę ekspedientowi
A ja byłem świadkiem jak pracownik został opierdzielony przez "kudłatego" za to że odradził zakup klientowi.
To są pracownicy i nie możesz im zarzucać że bojowniki nie mają oddzielnych zbiorników.
Zwróć uwagę że tak profesjonalny sklep jak MCTEN także ma w ofercie bardzo ładne kule. Oni muszą z czegoś zarobić na dość spory czynsz.
Ryby zdrowe i chyba to jest najważniejsze, bo co z tego że kupie otoski po 4 PLN-y skoro po tygodniu zdechną, a to czy są dla nas drogie to już musimy sami ocenić.
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

MKRaven
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 15, 2014 1:01 pm
Lokalizacja: Ursynów / Wesoła
Na imię mam: Marcin

Sklep AMUSTELA

#118

Post autor: MKRaven »

Dzisiaj byłem w poszukiwaniu Kolcobrzuchów Karłowatych, niestety był tylko jeden, więc pogadałem z Panem przy akwariach.

Po pierwsze dowiedziałem się, że w przyszłym tygodniu ma być dostawa z Indii ;) i baniaki na nią już gotowe, jak było widać. Poza tym wrażenie sprawiał całkiem OK, od razu powiedział, że zobaczymy jak rybki przejdą kwarantannę u niego po dostawie i że często niestety sporo egzemplarzy takiej długiej drogi do nas nie przeżywa lub jest w złym stanie nienadającym się na sprzedaż. Generalnie przyjrzałem się całkiem sporej ściance z akwariami i wyglądały na czyste, zadbane i bez padaki.

Ceny swoją drogą, każdy płaci tyle co go stać i na ile sam uważa, mnie nie powaliły w sensie negatywnym bo mam pod nosem, gdziekolwiek na dojazd jak wydam to z paliwem wyjdzie tyle samo jak nie więcej, więc nie przesadzajmy. No ale tak jak mówiłem - każdy liczy po swojemu.

Generalnie wyglądało ok i całkiem spory wybór do tego.
Awatar użytkownika

mieciu
Fanatyk
Posty: 1167
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa-ursynów
Na imię mam: Mietek
Płeć:

Re: Sklep AMUSTELA

#119

Post autor: mieciu »

Dzisiaj byłem w ttm sklepie. Jak dla mnie stan rybek jest bardzo słaby. Prawie w każdym akwa pływały jakieś do góry brzuchem, a obsługa stała i gadała sobie... W duzym akwa roślinnym, woda taka ze prawie nic nie było widać. Rosliny po 16 pln za koszyk wołały o pomste. Jestem w sklepie dosyc czesto, ale nigdy nic nie udało mi sie kupić, bo troche mnie odrzuca jak widze takie olewactwo.

Co do cen - drogo, ale "przyjdzie gupi i kupi".
Zauważyłem, że na szybach są promocje powypisywane - jak sie weźmie 8 ryb lub więcej, to wtedy na sztuce jest 2 pln taniej.
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#120

Post autor: zorbek »

Po remoncie miało być lepiej więcej a jest jak widać. Zrobiło się nijako z kosmicznymi cenami. Ze względu na lokalizację wchodziłem do nich 2,3 razy w tygodniu popatrzeć i po żywe żarełko, teraz tylko gdy muszę. Widać z psów i kotów mają większy szmal.
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

emil
Zapaleniec
Posty: 287
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 1:07 pm
Telefon: 793439010
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep AMUSTELA

#121

Post autor: emil »

Witam, a Ja się ostatnio dowiedziałem od sprzedawcy że filtr RO powinien być cały czas podłączony do stałego źródła wody. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii bo jak dotychczas to odłączałem go bo nie miałem gdzie tego trzymać.
Kluczem do sukcesu w akwarystyce jest wiedza, opanowanie, cierpliwość. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”